Facebook Google+ Twitter

Klub Roxy zaprasza na wystawę fotograficzną "Koncerty w obiektywie Damiana Leciaka"

 • Źródło: Gość dnia
 • Data dodania: 2011-03-21 19:55

27 marca w klubie Roxy w Częstochowie odbędzie się wystawa fotograficzna zatytułowana "Koncerty w obiektywie Damiana Leciaka". Wśród imprez towarzyszących m. in. występ Igi Kozackiej- wokalistki studia "Metro" przy teatrze Buffo.

 / Fot. prografgroupW programie między innymi prezentacja zawodników futbolu amerykańskiego "Saints Częstochowa" oraz koncerty młodych talentów między innymi Igi Kozackiej- wokalistki studia "Metro" przy teatrze Buffo czy finalistki opolskiego festiwalu karaoke RMF Maxx jak również pokaz zespołu tanecznego "Jeszcze raz" i zespołu C-Kin.

O Saints Częstochowa

Klub powstał w lutym 2010 roku i obecnie liczy 30 zawodników. Warto podkreślić, że futbol amerykański pochodzi z Europy i wywodzi się od rugby, ale na przestrzeni lat tak ewoluował, że na chwilę obecną są to dwa zupełnie inne sporty. Futbol jest "ostrzejszą" grą, stąd ten cały ekwipunek z myślą o bezpieczeństwie gracza. Piłki jest podobne, do rugby przypomina duże jajo, futbolówka natomiast jest mniejsza końce ma bardziej stożkowate i posiada charakterystyczne szwy z boku. Saints Częstochowa od tego sezonu zaczyna grać w lidze i jest to ich pierwszy start, który pochłania duże nakłady finansowe. Klub nie prowadzi działalności gospodarczej, opłacają sobie wszystko sami i cały czas poszukują sponsorów. Ten sezon będzie dla nich sprawdzianem zarówno na boisku jak i organizacyjne.

Iga Kozacka zaczynała jako kilkuletnia dziewczynka na różnych festiwalach, jako ośmiolatka wystąpiła też w programie "Od przedszkola do Opola" z Tadeuszem Woźniakiem. Przez wiele lat śpiewała na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury w Kłobucku, brała udział w licznych widowiskach muzycznych. Jest laureatką różnych konkursów piosenki m. in. Majowa Nutka, Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku, gdzie miała warsztaty z Elżbietą Zapendowską. Wystąpiła dwa razy konkursie Dobrej Piosenki im. Kaliny Jędrusik. Śpiewała gościnnie w Piwnicy pod Baranami z okazji finału Talent Małopolski, a od ponad roku jeździ do Warszawy, gdzie uczy się wokalu w Studio artystycznym "Merto" przy Teatrze Buffo.

O grupie tanecznej "Jeszcze raz"

Grupa "Jeszcze raz" tańczy od 2010 roku (w tym składzie - 15 osób), zajmowała czołowe miejsca na turniejach: 4. miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Wodzisławiu Śląskim, kategoria disco dance formacje powyżej 15 lat, 2. miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Tarnowskich Górach, kategoria freestyle formacje powyżej 15 lat, 2. miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Hip Hop w Radomsku, kategoria hip hop, formacje powyżej 15 lat, 1. miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Lublińcu, kategoria hip hop formacje powyżej 15 lat, 1. miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Show Dance, Disco Dance i Hip Hop organizowanym przez PZTF (Polski Związek Tańca Freestyle), kategoria hip hop formacje powyżej 15 lat.

Grupa bierze udział w licznych pokazach tanecznych. Osobą prowadzącą grupę jest Marcin Rajkowski.

O Iwonie Korgul

Charyzmatyczna wokalistka, kobieta o niezwykłym charakterze. Wyjątkowa osobowość medialna, obdarzona silnym głosem. Za pomocą muzyki odzwierciedla emocje, które towarzyszą każdej kobiecie i nie tylko, opowiada o zmianach, potrzebach, doświadczeniach w jej życiu. Dźwięki towarzyszyły Iwonie od dziecka. Ukończyła szkołę muzyczną kształcąc przez cały czas swój głos, a potem śpiewała przez kilka lat w zespole muzycznym, jako wokalistka. Liczne konkursy muzyczne, występy na scenie, udziały w programach TV i ciągły kontakt z publicznością otworzyły jej drogę do kariery.

Przełomowym momentem w jej karierze było nagranie pierwszego utworu autorskiego, którego producentem jest znany częstochowski muzyk. Praca nad singlem zakończyła się w kwietniu 2010r i właśnie od tego momentu rozpoczęła się jej promocja i kariera muzyczna. W maju 2010r. wystąpiła na Ogólnopolskim Festiwalu Karaoke RMF Maxxx w Opolu, w czerwca na eliminacjach Miss Polonia 2010r. jako gwiazda, na którym to zaśpiewała swój autorski singiel „Nie wmawiaj…”. Została zauważona. Należy do częstochowskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Artystycznych TALENT, śpiewa i występuje pod okiem Ryszarda Strojca. Jej popularność zwiększa się coraz bardziej, o czym świadczy coraz większe zainteresowanie jej osobą. Iwona Korgul to bez dwóch zdań osoba wszechstronnie uzdolniona.

O zespole C-Kin

Sylwia Nowak - wokalistka będąca twarzą zespołu C-Kin. Młoda, zdolna „bestia”, która poza śpiewaniem, układa również linie melodyczne oraz pisze teksty. Natomiast, Piotr Longerski jest autorem większości, materiału muzycznego w tym elektroniki czyli tak zwanych loopów.
Na koncercie wystąpią we dwójkę czyli wokalistka oraz na gitarze elektrycznej zagra Piotr Longerski. Do zespołu należą również: Łukasz Kleszcz – instrumenty perkusyjne, Krzysztof Sawczuk – gitara, Kamil Flak – instrumenty klawiszowe

Na imprezę wstęp wolny.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Fan
 • Fan
 • 29.03.2011 21:22

czyli klapa tak jak się wszyscy spodziewali :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie widziałęś bo akurat nie trafiłeś. Nie były powieszone na sznurku tylko to było specjalne wiązanie. Co do ciemności lokalu to się zgadzam, ale nie dało się w innym miejscu powiesić. Ja tam nic nie widziałem, żeby się zwunęło. Szkoda, że nie podszedłeś ale chyba się bałeś mojej reakcji albo, że Cie zjem a ja nie gryze. Co do imprezy to powiedz jakie masz zastrzeżenia. A zdjęcia tak są przypięte ale nic się nie wyginało. Czy nie byli zainteresowani no to może źle trafiłeś. Teraz będe załatwiał objazdówkę a tekst z imprezy tez później napisze bo nie ze wszystkim się zgadzam z tobą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłem i to co zobaczyłem szczerze nas ubawiło. Co ciekawe przez cały nasz pobyt nie widziałem żadnej osoby którą interesowały by Twoje zdjęcia. Zresztą sposób prezentacji tych fotek był na tragicznym poziomie. Zdjęcia naklejone na kartki z bloku i powieszone na sznurku przez co całość się zwijała. Część zdjęć powieszona w miejscach gdzie było zupełnie ciemno. Naliczyłem ok trzydziestu osób z czego połowa to jak widziałem Twoi znajomi. Sama impreza też obfitowała w zabawne sytuacje ale to już inna historia. Reasumując niczym mnie nie zaskoczyłeś a było tak jak się spodziewałem, czyli amatorka jednym słowem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i nikt z was nie był na wystawie a miałbyć i opisać. Sam jutro umieszcze galerie i może opisze

Komentarz został ukrytyrozwiń
fan
 • fan
 • 26.03.2011 08:24

Emilio nie zgadzam sie z tobą, że )% talentu. Nie robiłbym wystawy jakby to nie było słuszne.---- no umarłem :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda
 • Magda
 • 23.03.2011 20:29

Ewo nie wiele tracisz chyba że humorystycznie :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
fan
 • fan
 • 23.03.2011 20:17

i znowu skasowane nie wygodne posty sa kasowane

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda Damianie, że mam już coś na ten dzień zaplanowane, bo bym się wybrała. Lubię imprezy kulturalne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Godiu, robię wystawę, jestem fotografem nie tylko tutaj. Większość spoza w24 mnie chwalą i ja na tym zarabiam. Nie musi się pani zgadzać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosia
 • Gosia
 • 23.03.2011 19:17

Damianie, ale po co trudzić się i opisywać to praz kolejny, po tych doświadczeniach jakie fotografowie z W24 już przeszli? Oni (nie twierdzę, że wszyscy) chceili panu pomóc radzili, a pan w swoim zadufaniu i ignroacji ich kolokwialnie mówią olewał. Mam nadzieje,ze i to oleją, bo naprawdę nie warto. Opinia i image jaki pan sobie wyrobił przekreśli wszelki pana dorobek. Szkoda,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.