Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6648 miejsce

Klubokawiarnia "Warszawa Powiśle" walczy. W weekend będzie czynna!

Popularna klubokawiarnia nie zaprzestaje walki o swoją rację, która według wielu warszawiaków, jest po jej stronie. Nie wiadomo, jak potoczy się sprawa, bo władze lokalu dostają sprzeczne informacje.

 / Fot. Warszawa PowiśleDziś Igor Konefał z "Warszawa Powiśle" poinformował nas, że urzędnicy udzielają mu innych informacji, a inne docierają do niego z mediów: - Rozmawiałem z urzędnikami miasta, którzy twierdzą, że wniosek o odebranie koncesji został wstrzymany. Tymczasem w mediach widzimy wypowiedź funkcjonariusza straży miejskiej, który twierdzi, że sprawa jest kontynuowana. Dlatego dokładnie nie wiemy, na czym stoimy i dziś będziemy to sprawdzać. - Po południu ten problem powinien się wyjaśnić, ponieważ zarządzający lokalem będą zbierać ostatnie pieczątki, aby złożyć pismo do władz - dodał.

Czytaj także: Klubokawiarnia "Warszawa Powiśle" straci koncesję na alkohol?

W weekend lokal będzie otwarty...


Mimo że sprawa jest ciągle niewyjaśniona, "Warszawa Powiśle" podejmuje rozmaite działania, aby określić problem. Wykazuje się też dobrą wolą: - W najbliższy weekend lokal będzie otwarty, ale odwołane zostały wszelkie imprezy z muzyką na żywo. Chcemy w ten sposób wskazać problem naszym klientom, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o sprawie, gdyż nie jesteśmy pierwszym lokalem, który ma podobne kłopoty. Ponadto takie działanie ma w pewien sposób wyedukować naszych klientów, aby wiedzieli, że też mają pewne ograniczenia - dodaje Konefał.

dla tych, którzy przeczytają instrukcję korzystania z klubu


Co zaskakujące, władze lokalu napiszą nawet instrukcję korzystania z klubu! - Wiemy z doświadczenia, że takie coś ma sens. Sprawdziliśmy to przy okazji instrukcji korzystania z leżaków - opowiada Igor Konefał. W tym swoistym „przewodniku” zawarte będą wskazówki, gdzie można siadać, gdzie wyrzucać butelki, jak się zachowywać, aby nie skończyło się na rozmowie ze strażnikami. - Chcemy w ten sposób zaoszczędzić nieprzyjemności samym klientom.

Jak podaje natemat.pl, sam naczelnik Wydziału Prewencji i Profilaktyki Straży Miejskiej Grzegorz Staniszewski nie jest oponentem zamknięcia lokalu: "Przed pojawieniem się tam lokalu, w opuszczonej poczekalni koczowali bezdomni, którzy zamieniali to miejsce w niebezpieczną melinę".

Dobra wola płynie zatem z obydwu stron, co daje nadzieję wszystkim bywalcom kulturalnego lokalu. My dalej czekamy na rozwój sprawy.

Pan Igor Konefał, przedstawia oficjalne pismo, które zostało wystosowane i przekazane na wczorajszym spotkaniu między współwłaścicielem lokalu Norbertem Redkie a Strażą Miejską . Dokument ten zawiera informacje i dane o legalnej działalności klubu oraz niewielką galerię zdjęć zatytułowaną Sprzątanie ulicy 3go Maja w czasie „Euro 2012”. Załącznik z dokumentami znajduje się poniżej . Materiały Klubokawiarnia Powiśle

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.