Facebook Google+ Twitter

Kluby Cocomo w całej Polsce zostały zamknięte. Toczy się przeciwko nim 50 postępowań

"Szanowni Państwo po pięciu latach współpracy informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 03.09.2014 marka klubów Cocomo kończy swoją działalność" - taka informacja pojawiła się na stronie kontrowersyjnych klubów Cocomo

 / Fot. Tomasz Hołod/Gazeta WrocławskaAgencja Reklamowo-Marketingowa EVENT, właściciel marki, nie chce komentować sprawy - donosi serwis MM Trójmiasto. Potwierdza jednak, że informacja podana na stronie jest prawdziwa.

Kluby ze striptizem działały w 23 polskich miastach i budziły spore kontrowersje. Jak podaje Wyborcza.pl w całym kraju prowadzonych jest 50 spraw przeciwko Cocomo. Klienci klubów tracili po wizycie w nich dziesiątki tysięcy złotych. Niektórzy twierdzili, że po wypiciu małej ilości alkoholu budzili się z niebotycznymi rachunkami.

Wojnę klubom wypowiedział między innymi prezydent Sopotu. "Wszystko to przynosi miastu złą sławę i wpływa zapewne na opinię o wszystkich lokalach w mieście" - twierdził Jacek Karnowski. Jego pomysł poparł również prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dopiero teraz dowiedziałem się, że w moim mieście jest/był taki klub. Jak byłem w wieku maturalnym to mówiło się, że striptizy są w Grand Hotelu i nikt jakoś afer z tej okazji nie robił, a przynajmniej media nie podawały.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fiskalno-skarbowy sprawdzian z plutokracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak oto chroni się rozpustników przed konsekwencją złoczynienia, a lokale zamyka nie z powodu niskich walorów moralnych lecz z powodu tego, że próbują na tym zarobić trochę więcej niż dopuszcza ustawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.