Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19854 miejsce

Kluczyki, Lamillou i „Motylki“ Magdaleny Różczki

Inicjatyw charytatywnych, które wsparła Magdalena Różczka jednym znana z serialu „Lekarze“, drugim zaś z dobrego serca nie sposób policzyć, bo było ich tak wiele, ale aktorka nawet przez moment nie zwalnia tempa i cały czas pomaga.

Pierwsza najnowsza inicjatywa charytatywna Magdaleny to „Kluczyki do szczęścia“. O co chodzi? Aktorka bardzo gorąco namawia do ich kupowania. Jeden kluczyk kosztuje 99 zł, a cała ta kwota przekaza jest do Fundacji Rodzin Adopcyjnych, która wspiera Interwencyjny Ośrodek Proadopcyjny, zajmujący się niemowlętami porzuconymi przez rodziców. „Drugi powód jest taki, że każdy, kto nosi „Kluczyk do szczęścia“, ma go tyle, że zawsze się uśmiecha i wszystko jest dobrze“ – mówi Magdalena. Można kupić sobie albo komuś w prezencie. Święta blisko, więc „Kluczyk“ idealny także pod choinkę.
www.savicki.pl / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Magdalenę Różczkę
www.savicki.pl

Druga inicjatywa charytatywna Magdaleny Różczki, to „Motylki“ – krótkie filmiki video, nagrywane telefonem komórkowym. To relacja z odwiedzin u dzieci chorych na EB. Choroba polega na tym, że naskórek odziela się od ciała. Aktorka namówiła swoich przyjaciół, którzy za każde wyświetlenie filmika będą wpłacać 10 groszy na konta tych dzieci.
Aktorka znana m.in z serialu
Filmik "Motylki dostępny na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=hg8D4TIu_dQ

To nie koniec akcji charytatywnych organizowanych i wspieranych przez aktorkę. Kolejną z nich jest seria tekstyliów dla dzieci w dwu kolekcjach „Maggie Rose“ oraz „Kolekcja Księżycowa“, do nabycia w sklepach La Millou. Zebrane fundusze również są wsparciem dla IOP w Otwocku.

I Ty możesz pomóc.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.