Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska: decyzja o usunięciu - politycznie niezrozumiała

Na krótkiej konferencji prasowej, usunięte z szeregów PiS posłanki: Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak przedstawiły swoje stanowisko w tej sprawie. - Decyzja Komitetu politycznego jest dla nas niezrozumiała -

 / Fot. PolskapresseKluzik-Rostkowska decyzję Komitetu Politycznego PiS uznała za dowód braku kultury politycznej w PiS.

Mówiła o potrzebie debaty, do której partia powinna dążyć, by zakończyć wojnę polsko-polską. Obie posłanki stwierdziły, że ich działania miały stworzyć alternatywę do działań rządu Donalda Tuska, podczas gdy obecna polityka PiS jest raczej gwarantem rządu PO.

W zakończeniu oświadczenia Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak zadeklarowały pomoc kandydatom w wyborach samorządowych, więc prawdopodobnie sugestia szefa klubu PO nie będzie na razie rozważana.

Panie Posłanki nie udzieliły odpowiedzi na żadne pytania dziennikarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Jarek Pelczan
  • Jarek Pelczan
  • 06.11.2010 14:34

http://www.niebojtasiewojta.pl to forum spraw lokalnych, które stanowi idealne miejsce dla wszystkich mających nienajlepsze doświadczenia z wójtem, burmistrzem bądź innymi urzędnikami. Do 21 listopada na forum trwa konkurs z nagrodami finansowymi - wystarczy założyć temat i napisać dosłownie kilka zdań, aby wziąć udział w konkursie! Wejdź na http://niebojtasiewojta.pl/viewforum.php?f=12 i załóż konto!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 06.11.2010 13:19

To dokładnie widać że Platforma obrała kurs na zniszczenie PiS. Spece od PR po nocach nie śpią i podsycają atmosfere wokół tej parti. Jak opinia publiczna zaczyna zapominać o PiS to PR-owcy wrzucają nowy temat albo o Prezesie albo o jakimś członku parti. Non stop, podsyca sie delikatnie ogien by nigdy nie zgasł .Bo wyborcy nie mają myśleć o złym rządzeniu ekipy Tuska, lecz mają zajmować sie PiS-em . W ten sposób próbuje sie ludziom obrzydzić tą partie ,a za rok w wyborach Parlamentarnych PO bez trudu wygra wybory. Tylko że kij ma dwa końce i może zdażyć się tak jak na Węgrzech , gdzie równie ostro niszczono Orbana obecnego Premiera z parti " Fidesz" .Orban wygrał wybory Parlamentarne z taką przewagą że nie musi tworzyć koalicji (taki ma luksus),i może zmieniać konstytucje. Ta sama sytuacja może wydarzyć się u nas ,i tego panicznie boi się PO!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto dziękuję za komentarz, tym samym Adam otrzymał odpowiedź. Warto zwrócić uwagę właśnie na wspomniany przez panią wywiad, bo wnioskuję, że wielu komentujących go nie czytało, ale za to ochoczo komentuje i popiera.
Pani Jadwigo trafny komentarz:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drugi dzień jazgotu, a świat jaki był, taki jest. Krowy mleko dają jak zawsze, koń - jaki jest każdy widzi, pogoda zmienna, ludzie pija na umór, pijani siadaja za kierownicę, trup na drogach sciele sie gęsto, Polska w tym samym miejscu na mapie, pomidory po 7 zeta z groszami!
żyjemy dziś, wielu przeżyje do jutra a nawet dłuzej, więc radujmy sie, alleluja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Walkowiak
  • @Walkowiak
  • 06.11.2010 11:28

No i co z tego?Facet nie ma charakteru ani kochones.Pajac PiS-u.Zresztą tak jak cała ta partyjka

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 06.11.2010 11:24

Co w tym niezrozumiałego?Prezesik dalej prowadzi swoją"wielką"politykę-byle jak,byle co,aby do przodu.Chodzi o zamieszanie.O nic więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
slon61
  • slon61
  • 06.11.2010 05:24

Do pani Walkowiak.Ja pani odpowiem w sprawie pana Błaszczaka,można skończyć kilka fakultetów i nie umieć po prowadzić kiosku ruchu,albo szkoła nic nie ma do tego ,że niektórym całe życie wystaje siano z butów !nie zgodzę się z panią ,jak linia partii nie odpowiada członkom to są dwa wyjścia demokratycznie próbować to zmienić lub wystąpić z partii ! a w PIS jest tylko jedno wyjście - wypad !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojciechu - Pan Mariusz Błaszczak jest człowiekiem wykształconym. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem zawodowym magistra historii (1994). Odbył podyplomowe studia w Uniwersytecie Warszawskim z zakresu samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego (1997) oraz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w zakresie zarządzania w administracji (2006). Był słuchaczem IX promocji Krajowej Szkoły Administracji Publicznej (2001). Przebywał na stażu naukowym w Irlandii.
Panie Norbercie - to nagranie to właśnie jest przykład manipulacji. Przy pomocy takich filmików poprzez ośmieszanie opozycji, robi się ludziom zamęt w głowach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mimo, że usunięta z partii pani Kluzik - Rostkowska pozostaje posłanką na Sejm, bo została wybrana na posła RP przez naród. Zachowuje też swoje dietę i uposażenie. Jedno co się zmieni, to automatycznie wygasa jej członkostwo w klubie parlamentarnym PiS, będzie teraz posłanką niezrzeszoną w żadnym klubie parlamentarnym. Nie przeszkodzi jej to wypełniać obowiązki w komisji parlamentarnej Polityki Społecznej i Rodziny, której jest wiceprzewodniczącą, link http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/skladkom6?OpenAgent&PSR.
Pani Kluzik - Rostkowska udzieliła wywiadu Tomaszowi Machale, który został opublikowany w tygodniku Wprost Nr 45. Kierowana podchwytliwymi pytaniami Tomasza Machały, posłanka dała się >wprowadzić< w krytykę polityki partii i działań Prezesa (można to nazwać pluciem we własne gniazdo bo do Sejmu kandydowała z listy PiS). Skoro ma odmienną wizję polityczną i nie identyfikuje się z działaniami kierownictwa partii to naturalną koleją rzeczy jest rozstanie. Moim zdaniem p. Kluzik - Rostkowska pochłonięta pracą w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny nie dostrzega ostrego kursu polityki PO. Chciałaby aby PiS zachowywał się jak szekspirowska Julia, jednak PO - to nie Romeo. Na pewno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

to jest hicior :)
http://www.youtube.com/watch?v=uBzN3IcRFys&feature=player_embedded

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.