Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska: Kaczyński jest wyizolowany ze świata

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-06-26 20:23

Kaczyński nie przystaje do rzeczywistości, jest wyizolowany ze świata. Nie wiem, czy w ogóle Jarosław Kaczyński ma kumpli, to inny typ człowieka - powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska w wywiadzie dla portalu Onet.pl.

Kluzik-Rostkowska: Kaczyński nie przystaje do rzeczywistości, jest wyizolowany ze świata / Fot. PolskapresseKaczyński nie przystaje do rzeczywistości, jest wyizolowany ze świata. Zamknięty, wywożony, wwożony, przewożony z domu do biura, z biura do domu i czasem jak go zawiozą do sklepu, to widać jak bardzo gubi się w codzienności. Donald Tusk to mój "stary kumpel". Nie wiem, czy w ogóle Jarosław Kaczyński ma kumpli, to inny typ człowieka - powiedziała Joanna Kluzik-Rostkowska w wywiadzie dla portalu Onet.pl.

Była szefowa PJN powiedziała także, że Jarosław Kaczyński w swojej polityce kieruje się pragnieniem zemsty i ma "XIX-wieczne rozumienie narodu czy roli inteligencji". Dodała także, że łącznikiem Kaczyńskiego z codziennym życiem był jego świętej pamięci brat i na chwilę obecną jest on "wyabstrahowany z rzeczywistości".

Kluzik-Rostkowska stwierdziła, że "Tusk na energię na drugą kadencję" i Platforma zasługuje na zwycięstwo w nadchodzących wyborach. - Chciałabym, żeby premierem po wyborach został Tusk, a PO rządziła samodzielnie. Tusk w przeciwieństwie do Kaczyńskiego jest politykiem XXI-wiecznym i rozumie współczesny świat, a nie chowa się przed nim- dodała.

- Chciałbym uzyskać w swoim okręgu jak najlepszy wynik dla Platformy w październikowych wyborach - podsumowała swoje najbliższe plany była szefowa PJN.

Czytaj więcej: Polskatimes.pl


Zobacz też: Gowin: Kluzik-Rostkowska musi w ramach PO odbudować swój wizerunek

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (78):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:15

- WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zx
  • zx
  • 27.09.2011 23:21

= WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
hoja
  • hoja
  • 06.07.2011 15:48

Dyktator Donio choć niePOradny ale dobry kumpel!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 30.06.2011 23:56

Bruno Dzisiaj 21:39
TY SYNU MASZ SWOJE LATA (w co wierzę) a ja mam swoje lata(teraz ty mi uwierz).
widzisz synu, każdy ma swoje lata czyli to na co zasłużył. ty pamiętasz kible za komuny, a ja pamiętam również kible za II Rzeczypospolitej. pamiętam wiatr który chłodził i wietrzył. pamiętam liście i trawę, które nie tylko podcierały ale pieściły.
proszę cię, uwierz, że smrodek na wolnym powietrzu jest inny niż w zamkniętym pomieszczeniu, nawet wietrzonym.
zatem ty pamiętasz kible i ja pamiętam kible.
ty z tego wyciągasz wniosek, że "Światem rządzą pewne reguły..."
a ja "i co z tego? skoro ta tylko czasami prawda"
wg ciebie "każda akcja wywołuje reakcję o prawie tej samej sile."
wg Newtona wypada słowo "prawie" i powstaje "akcja = reakcja"
a wg mnie "to wszystko to g.wno prawda"; gdy ja się pojawiam jako AKCJA, wówczas REAKCJA jest szczątkowa lub całkowicie zanika. pojawia się STRACH
ZATEM WG MNIE "ŚWIATEM RZĄDZI STRACH, który nie jest uregulowany"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bruno
  • Bruno
  • 30.06.2011 21:39

Mam swoje lata i doskonale pamiętam toalety dworcowe za komuny.Robicie z internetu taki właśnie kibel!
nie macie ochoty rozmawiać.Wrzeszczycie tylko i myślicie ,ze agresja zamknie komuś usta. Powinniście
wiedzieć ,ze każda akcja wywołuje reakcję o prawie tej samej sile.
Prośbe mam!!!!! Zacznijcie sie posługiwać rzeczowymi argumentami...
Nie jest prawdą,że hasła zmieniają swiat.Hasła to jedynie próba opisania aktualnej rzeczywistości i stanu uczuć! Światem rządzą pewne reguły i zachęcam rodaków do ich poznawania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kosmosik
  • kosmosik
  • 30.06.2011 21:32

@matishil 28.06.2011 10:21
JA JUŻ CZUJĘ ULGĘ GDY CZYTAM
jadwiga 68,
jadwiga 69,
jadwiga 70,
jadwiga 71,

Komentarz został ukrytyrozwiń
blanka11111
  • blanka11111
  • 28.06.2011 12:06

Ojej czyżby to sama Pani Kluzik Rostkowska? jako matischil napisała komentarz???

Komentarz został ukrytyrozwiń
blanka11111
  • blanka11111
  • 28.06.2011 11:57

Nie przyjmujecie komentarzy , które sa Wam nie na rączkę, to tylko świadczy o cenzurze w tym demokratycznym czyż nie ? kraju. To napisałam do Polskie Radio.pl ,wiadomo nie ma sposobu aby ukazało się

Komentarz został ukrytyrozwiń
matishil
  • matishil
  • 28.06.2011 10:21

pani jadwigo kowalczyk - świat odczuje ulgę jak pani odejdzie, naprawdę
bo to co pani napisała 15:10 Pn. przekracza wszelkie normy
i było powodem dalszych wstrętnych wpisów po pani - czyli jest pani w domu?
rozumiem że post może być usunięty, wątek niekontynuowany i gazeta zamknięta
ale radzę także Magda wieczorek i robert ramark : zapamiętam wasze nazwiska do końca swych dni
a jeszcze pożyję wystarczająco długo by doczekać - końca chamstwa i w tej gazecie
napiszę też że niejestem za żadną opcją polityczną a tylko i aż kimś o kim się zapomina
zdjęcia też są wasze tu, to mi się podoba - widzieć w pamięci takich ludzi potworów
wiem że w piekle będziecie się smażyć żywcem w gęstej smole w jednym kotle

Komentarz został ukrytyrozwiń
blanka11111
  • blanka11111
  • 28.06.2011 10:16

Nie ma wolności słowa w Artykułach Polskie Radio i Interia