Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska: Kobiety powinny pracować do 67. roku życia

Była bliska współpracowniczka Jarosława Kaczyńskiego, Joanna Kluzik-Rostkowska, powiedziała u Moniki Olejnik w Radiu Zet, że wiek emerytalny powinien zostać podwyższony.

Propozycja premiera Tuska wydłużenia pracy dla kobiet jest krytykowana przez wiele osób. Poseł Kłopotek zapowiedział już, że nie poprze tego pomysłu. Innego zdania jest posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska, która rozmawiała w Radiu Zet z Moniką Olejnik. Nie widzi ona w tym nic złego. Współzałożycielka powołuje się na badania, według których kobiety chcą pracować dłużej.

Rostkowska pytana o "kreta w PiS" powiedziała, że niektórzy intelektualiści są za bardzo zapatrzeni w Jarosława Kaczyńskiego i z góry zakładają, że szef PiS nie może się mylić.

Monika Olejnik zapytała jeszcze Rostkowską o "marsz niepodległości" organizowany 13 grudnia przez Kaczyńskiego. Była bliska współpracowniczka prezesa PiS, nie pozostawia złudzeń: "jest to rozpaczliwa walka o przetrwanie Kaczyńskiego na prawicy" - wytłumaczyła.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 06.12.2011 17:07

znudony bezrobotny mężczyzna ? co to za stwór co nie wie co ma robić jak ma czas tylko jak mu ktoś karze a sam nic nie wymyśli to dziecko którym trzeba kierowac

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 06.12.2011 09:13

joanna wstydź się,że musisz się jeszcze POkazywać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
AniaK
  • AniaK
  • 05.12.2011 22:49

Mnie zdecydowanie bardziej interesuje prokobiece stanowisko pana Kłopotka! Jakiś mały przywilej kobietom przysługuje, chociażby z tego powodu, że kobiety są gatunkiem na wymarciu. Jeżeli chodzi o mężczyzn, to stopniowo można wydłużać ten wiek, bo nie ma nic gorszego jak znudzony bezrobotny mężczyzna w domu, ale też bez przesady. Mężczyzna to też człowiek :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
och,ach
  • och,ach
  • 05.12.2011 22:30

Zmieniła partię,zmieniła poglądy w myśl zasady,że tylko krowa ich nie zmienia...A tak w ogóle chce zaistnieć,w PO się gubi,nie doceniono jej przymiotów rasowego polityka.Może więc potakiwanie Ryżemu przyniesie jakieś efekty?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 05.12.2011 21:36

a ja bede pracował ile bede chciał w polsce a pare lat z niemiec dorzuce do emerytura( ibede więcej brał niż te rabusie w polsce} i rostowski moze se gwizdać z swoja emerytura skąd to pisali a z anglii bedzie brał szczwany

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 05.12.2011 19:37

@ e. masz dziwne pojecie domu. Szczerze wspolczuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 05.12.2011 19:07

Każda kobieta niech pracuje ile chce . To trzyma przy życiu i zdrowiu . W domu to już tylko czekanie na śmierć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 05.12.2011 17:47

oto następna po rostowskim co cbce ograbić na żywca polki! z ilu? ano 84 miesiace x 1100zł{średnia emerytura kobiet} tj. 100 000zł tyle stracą kobiety a dostaną...FIGE wyliczenie proste jak but!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
anbolux1
  • anbolux1
  • 05.12.2011 17:06

Pani Joanna powinna pracować do śmierci, ale nie w polityce!!!