Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska odpowiada Ziobrze: Zbyszek jest mało wiarygodny

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-11-08 07:09

"Zbyszek Ziobro był jedną z trzynastu osób, które są członkami Komitetu Politycznego, które brały udział w tym posiedzeniu i zagłosował za naszym odrzuceniem, więc absolutnie nie może się od tej decyzji dystansować - powiedziała wykluczona z PiS Joanna Kluzik-Rostkowska. - Obie z Elżbietą dobrze wiemy jak bajki wyglądają, Zbyszek opowiadając bajki jest mało wiarygodny - dodała.

 / Fot. PAP/Grzegorz Jakubowski"Tak się składa, że obie mamy po trójce dzieci i wiemy dobrze jak wyglądają bajki, bo niejedną bajkę w swoim życiu opowiedziałyśmy. I to, o czym mówiłyśmy, mając na myśli Zbigniewa Ziobro, bajką nie jest. Zbyszek Ziobro opowiadając o bajkach dla dzieci jest z pewnością mniej wiarygodny niż my"- tak wypowiedź Zbigniewa Ziobro skomentowała na antenie Polsat News Joanna Kluzik-Rostkowska.

"Zbyszek Ziobro był jedną z trzynastu osób, które są członkami Komitetu Politycznego, które brały udział w tym posiedzeniu i zagłosował za naszym odrzuceniem, więc absolutnie nie może się od tej decyzji dystansować. (...) Jestem przekonana, że jesli komuś w Prawie i Sprawiedliwości zależało na tym, żebyśmy się znalazały poza nawiasem, to na pewno Zbyszka Ziobry ta decyzja nie zmartwiła"- dodała Joanna Kluzik-Rostkowska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

robson
  • robson
  • 05.04.2011 10:46

duzo czasu pani zajelo nim sie pani przekonala kim lub racze czym jest Z.ZIOBRO.WIADOMO WAZELINIARZEM zreszta zawsze taki byl pamietaja go niekorzy koledzy ze studiow.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hauws
  • hauws
  • 08.11.2010 21:39

przyszedl czas zeby sie wyplakac publicznie jak kazda kobieta ale pozniej p. kluzik-rostkowska wstanie z kolan i bedzie dalej walczyc

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożmiński
  • Roman Kożmiński
  • 08.11.2010 18:57

Prawdziwa prawica to PiS z Kaczynskim na czele - to co może powstać z Joanną Kluzik Rostkowską to będzie rachityczna atrapa i tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziwiam delikatność sformułowań pani Kluzik- Rostkowskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 08.11.2010 10:41

Krętacz o krętaczu powiedział,że kręci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Joasi i Zbyszkowi pomidory dajcie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.