Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska: „Przepraszam, że namawiałam do głosowania na Kaczyńskiego"

Liderka PJN, Joanna Kluzik- Rostkowska, na antenie radia RMF przeprosiła wszystkich, których namawiała do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Joanna Kluzik–Rostkowska na antenie radia RMF przeprosiła wszystkich, których namawiała do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego w zeszłorocznych wyborach prezydenckich. Jak mówiła dziennikarzom radia, "każde ugrupowanie polityczne powinno mieć swoją wizję rozwoju Polski, a prezes Kaczyński się gubi na zakupach, antagonizuje Polskę". „Przepraszam, że namawiałam do głosowania na Kaczyńskiego’’ - zakończyła Kluzik-Rostkowska.

Sondaż dla "Faktów" TVN. Platforma na czele, do Sejmu wchodzi PJN

Joanna Kluzik-Rostkowska była szefem sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego w zeszłorocznych wyborach prezydenckich.

Źródło: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:16

ĆPA? WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Daria
  • Daria
  • 25.04.2011 20:38

Pani Kluzik jet taka cwana że bardziej nie można!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kazimierz Litwin
  • Kazimierz Litwin
  • 08.04.2011 09:35

Pani Joanno wszyscy popełniamy błędy. Ważne jest ,ze potrafimy do nich się przyznać i naprawić. Pani partia P.J.N może zrobić karierę tylko wtedy ,kiedy podważy standardy działania wszystkich partii politycznych. Ślepą demokrację trzeba zastąpić WIEDZĄ. Demokracja powinna być stosowana tylko tam ,gdzie problem jest w 100% zrozumiały dla każdego. Szczególną domeną demokracji powinien być jawny i uczciwy podział dobra wspólnego . Zarobki urzędników państwowych powinny być jawne a ich rozpiętość ograniczona. Urzędnik nie może czerpać dodatkowych osobistych korzyści z zazębionych interesów z instytucjami prywatnymi. Wiedza i przygotowanie powinny być głównymi wyznacznikami obejmowania stanowisk państwowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.04.2011 15:17

lewy, co tam brudziński, cienki jak krzywonos lub inny bolek.

Tusk, Rostowski i POzostała POhołota - TO SĄ DOPIERO WŁUDZACZE, PRZEKRĘTY, WAŁY.
BEZ WCHODZENIA DO POCIĄGU, WYŁUDZILI OD NARODU MILIARDY ZŁ VAT, PLĄDRUJĄ OFFE. A I SKOK NA LOTOSA ROBIĄ.
I NIE DLATEGO ŻE SĄ GŁODNI.
ONI TO MAJĄ W GENACH.

ty mi levy troszku przypominasz Piterę, która odkryła rybny przekręt pisiaków (DORSZA ZA 6,59 ZŁ)
synek bardziej sie postaraj

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.04.2011 15:05

NARÓD ODPOWIADA levemu, lewakom i takiej tam PO-hołocie
ty levy,a kim ty jesteś że pytasz?
i po co ci ta wiedza?
pewnie potrzebne ci adresy , żeby pogadać z pisiakami, jak ten twój kompan Ryszard C. z Łodzi.
a propo, co on (Rychu C.) teraz porabia? PEWNIE WIESZ, SKORO'Ś Z TEGO SAMEGO DZIAŁU WYMIATACZY.
tobie towarzystwo niepotrzebne, sam że'ś TOWARZYSTWO SZEMRANE

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 06.04.2011 10:57

wyNaród kim był Brudziński- łobuzem wyłudzającym pieniądze w pociągach, kim był Gosiewski? Kto to Ziobro? Takie masz dziwne towarzystwo. Co poradzić :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dyzio
  • Dyzio
  • 06.04.2011 10:29

tak jest z kobietami - zamiast oddać cię chłopu to oddaje się partii a potem płacz

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 06.04.2011 10:25

NARODZIE, ZDRADZAĆ TAKICH PRZYJACIÓŁ TO

C N O T A

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 06.04.2011 10:23

Kim była pani kluzik zanim poznała braci Kaczyńskich?
odp. PANIĄ DOMU CZYLI politycznie NIKIM- mięsem wyborczym
Pani Kluzik DOSTAŁA od braci Kaczyńskich POZYCJĘ SPOŁECZNĄ, POSADĘ W SEJMIE, TWARZ POLITYCZNĄ I CO?
w czasie kampanii prezydenckiej układała się z Palikotem, za plecami Kaczyńskiego, za plecami kolegów z partii, razem z jakubiak i tym chudym wysokim, jak mu tam.
to się nazywa Z D R A D A.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 06.04.2011 09:50

Przepraszam RZE ? :)