Facebook Google+ Twitter

Kluzik-Rostkowska: Wyrzucenie Kamińskiego będzie oznaczać, że PiS zbliża się do LPR

- Jestem przekonana, że może wydarzyć się wszystko. Jeżeli Komitet Polityczny zdecyduje się na wyrzucenie Michała Kamińskiego, będzie to znaczyło, że ta partia na prawdę się zamyka i zbliża się do bycia takim LPR-em - tak Joanna Kluzik-Rostkowska skomentowała wypowiedź Michała Kamińskiego w TVN24.

10 listopada Kamiński otrzymał telefon od członka partii, który powiedział mu, że "może uniknąć złego losu", jeśli opowie o spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. - Nie będę kablem i nie będę donosicielem - odpowiedział europoseł.

- Myślę, że Michał powiedział dzisiaj bardzo ważne słowa. Ja się pod nimi podpisuję. Rzeczywiście nakłanianie kogoś, żeby przekazywał treść prywatnych spotkań to nie jest właściwy sposób komunikowania się między ludźmi - tak Joanna Kluzik-Rostkowska skomentowała wypowiedź Kamińskiego.

- Jestem przekonana, że może wydarzyć się wszystko. Aczkolwiek jeżeli Komitet Polityczny zdecyduje się na wyrzucenie Michała Kamińskiego to będzie to znaczyło, że ta partia na prawdę się zamyka i zbliża się do bycia takim LPR-em - dodała.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wewnętrzne partyjne brudy, o których Polacy wiedza....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stefan Kap
  • Stefan Kap
  • 11.11.2010 11:49

To odkrycie daje marne świadectwo tej pani, jako politykowi. Wszak PiS, kiedy ona była jeszcze jego członkiem, niewiele różnił się od LPR i nie różni się nadal z Kamińskim czy bez niego. Ojca mają przecież wspólnego, biznesmena Rydzyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.