Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14593 miejsce

KMP Biała Podlaska. Celne strzały emerytów policyjnych

Na strzelnicy myśliwskiej w Hrudzie odbył się Turniej Strzelecki o Puchar komendanta miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. Zawody od lat są organizowane jako impreza towarzysząca powiatowym obchodom Święta Policji.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaPo otwarciu zawodów przez komendanta miejskiego Policji nadkom. Jerzego Czebreszuka, drużyny przystąpiły do  / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaskarywalizacji na dwóch osiach strzelnicy, w strzelaniu statycznym i dynamicznym.

Stawiły się reprezentacje wszystkich wydziałów bialskiej komendy, komisariatów Policji, pracowników cywilnych, emerytów policyjnych, emerytów wojskowych oraz reprezentacja Polskiego Związku Łowieckiego Zarządu Okręgowego w Białej Podlaskiej - gospodarzy obiektu.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaZwycięstwo, po roku przerwy, odnieśli policyjni emeryci w składzie: Bronisław Czyżak, Adolf Kałun i Jerzy Cegłowski.

Kolejne miejsca na podium zajęły reprezentacje Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim oraz Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą bialskiej komendy.

W klasyfikacji indywidualnej wygrał podkom. Marcin Rytel, komendant Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim.  / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.