Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2862 miejsce

KMP Biała Podlaska. Komisarz Jarosław Janicki informuje /3/

Minął kolejny dzień. W policyjnych notatnikach, książkach służby pojawiły się nowe wpisy. Kolejne zadania otrzymali dzielnicowi, kryminalni, dochodzeniowcy. Policjanci szacują, że pod koniec roku przybędzie włamań, kradzieży.

Grabanów
 / Fot. Jerzy KirzyńskiW nocy 3/4 grudnia nieznany sprawca pokonując zabezpieczenia drzwi wejściowych włamał się do budynku gospodarczego, z którego ukradł cztery nowe opony, młot udarowy, radioodtwarzacz oraz lusterko boczne samochodu.

Biała Podlaska, ul. Łomaska
Nieznany sprawca ukradł z kurtki pozostawionej na wieszaku w przychodni rejonowej portfel z zawartością dokumentów osobistych, karty bankomatowej oraz pieniędzy w kwocie 50 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Leśna Podlaska
Nieznany sprawca posługujący się nickiem SYMLAX doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 199 zł mieszkankę gminy Leśna Podlaska, w ten sposób, że wystawił do sprzedaży obuwie, a po otrzymaniu przelewem bankowym należności nie wysłał zamówionego towaru i zerwał kontakt z kupującą.

Biała Podlaska, ul. Terebelska
Nieznany sprawca zarysowując ostrym narzędziem dwoje drzwi w samochodzie spowodował straty w kwocie 1 000 zł. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Biała Podlaska, ul. Gromadzka
Mieszkanka Białej Podlaskiej zakupiła w serwisie internetowym Daily24H jeździk/bujak na biegunach i kółkach, płacąc za niego pieniądze w kwocie 160 zł. Po otrzymaniu pieniędzy sprzedający nie wysłał zakupionego przedmiotu i do dnia zgłoszenia unikał kontaktu z pokrzywdzoną.

Elżbiecin
Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży z działki leśnej 26 sztuk sosen i brzóz o średnicy pnia od 15 - 45 cm powodując straty w kwocie 1000 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Terespol
Policjanci Wydziału Kryminalnego KP w Terespolu ustalili i zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kilkukrotnie / Fot. Jerzy Kirzyński udzielał małoletnim mieszkańcom tej samej gminy substancję psychotropową w postaci amfetaminy w ilości nie mniejszej niż 10 g., pobierając od nich za ten narkotyk pieniądze w kwocie 400 zł.

Międzyrzec Podlaski
 / Fot. Archiwum KWP LublinPolicjanci z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 18-letniego mieszkańca gm. Miedzyrzec Podlaski, który będąc kontrolowany w listopadzie, podczas kierowania samochodem, podał dane osobowe swojego brata.
Mężczyzna za brak przy sobie uprawnień do kierowania oraz obowiązkowego ubezpieczenia OC ukarany został mandatem w wysokości 100 zł, na którym dodatkowo podrobił podpis swojego brata.

Terespol, ul. Czartoryskich
Nieznani sprawcy wykorzystując nieobecność właściciela włamali się od strony podpiwniczenia do domu, jednak zostali spłoszeni przez właściciela i porzucając przedmioty, które przygotowali do kradzieży, zbiegli.

Biała Podlaska, ul. Przechodnia
Mieszkaniec Białej podlaskiej zawiadomił Policję, że dwóch nieznanych sprawców dokonało na nim rozboju, w ten sposób, że uderzając go pięścią w twarz i kopiąc po całym ciele doprowadzili go do stanu bezbronności, po czym ukradli pokrzywdzonemu telefon komórkowy.
W trakcie czynności policjanci ustalili jednego ze sprawców przestępstwa, którym okazał się 24-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Klukowszczyzna
Kierujący samochodem osobowym 21-letni mieszkaniec gminy Zbuczyn, jadąc od strony Łosic w kierunku Leśnej Podlaskiej, / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. inscenizacyjne po wyprzedzeniu innego samochodu, z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.
Kierujący z obrażeniami nogi został przewieziony do bialskiego szpitala.
Mężczyzna jechał sam i był trzeźwy.
Po zdarzeniu pojazd zapalił się i uległ całkowitemu spaleniu.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.