Facebook Google+ Twitter

KMP Biała Podlaska. Na trzeźwo i po pijanemu

Złodzieje, chuligani nie próżnują. Działają, jak wynika z policyjnych danych, także w dni świąteczne. Rano, jak i w nocy. Wcześniej czy później zasiadają jednak na ławie sądowej.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiW okresie od 27 do 30.10.2015 r. nieznany sprawca ukradł z terenu budowy w Czosnówce tonę (40 worków) cementu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Nieznany sprawca w pociągu relacji Warszawa Centralna - Terespol, wykorzystując sen mieszkanki Białej Podlaskiej, ukradł jej torebkę z zawartością: dowodu osobistego, legitymacji studenckiej, karty płatniczej oraz niewielkiej kwoty pieniędzy powodując łączne straty w wysokości 204 zł.

Nieznani sprawcy uszkodzili metalowe ogrodzenie lotniska Białej Podlaskiej, w ten sposób, że złamali 7 słupków ogrodzeniowych i wygięli 4 przęsła ogrodzenia, powodując straty w wysokości 2000 zł.

Nieustalony sprawca przeciął cztery opony w samochodzie osobowym m-ki Fiat Punto powodując straty w wysokości 800 zł. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

 / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaska22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej umyślnie uszkodził dwa samochody marki Audi, w ten sposób, że używając ostrego przedmiotu zarysował powłokę lakierniczą 8 elementów karoserii w jednym pojeździe i 5 elementów w drugim aucie, powodując straty w łącznej kwocie 4500 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę przebywającej na cmentarzu parafialnym mieszkanki Białej Podlaskiej ukradł jej dowód osobisty wraz z pieniędzmi w kwocie 200 zł.

W nocy 30/31 października pod klubem muzycznym w Białej Podlaskiej doszło do pobicia mieszkańca Terespola. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna został poturbowany przez sześciu napastników doznając obrażeń ciała naruszających czynności narządów ciała na okres powyżej dni 7.

Nieznany sprawca, po uprzednim wybiciu szyby włamał się do zaparkowanego na parkingu, przy cmentarzu w Międzyrzecu Podlaskim, samochodu, kradnąc z niego teczkę z zawartością laptopa, dokumentów oraz pieczątek czym spowodował łączne straty w kwocie 2050 zł na szkodę mieszkańca gm. Drelów.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaPolicjanci z Terespola zatrzymali 26-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który znajdując się pod wpływem alkoholu na terenie prywatnej posesji należącej do innej osoby, uszkodził znajdujący się tam pawilon ogrodowy.
Wartość strat wyniosła 500 zł na szkodę mieszkańca tej samej gminy. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sporo wydarzeń. Zalecana czujność i uwaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.