Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

412 miejsce

KMP Biała Podlaska. Rosły konopie wysoko

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Sławatyczach nie tylko zlikwidowali profesjonalne plantacje konopi indyjskich, ale również dotarli do gotowego narkotyku.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaFunkcjonariusze zabezpieczyli 206 krzaków konopi we wczesnej fazie wzrostu oraz 68 gramów suszu marihuany. Na  / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaskamiejscu zatrzymano właścicieli posesji 27-letnią mieszkankę Piaseczna oraz 36-letniego mieszkańca Konstancina Jeziornej.

Ponadto na zlecenie bialskiej jednostki zatrzymano do tej sprawy w woj. podkarpackim kolejnych dwóch mieszkańców Konstancina Jeziornej w wieku 37 i 40 lat.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaWczoraj policjanci operacyjni z Białej Podlaskiej zabezpieczyli 2,5 kg marihuany, zakopanej w lesie, na terenie woj.mazowieckiego. Narkotyki były własnością zatrzymanego kilka dni wcześniej 37-latka z Konstancina.

- Współpraca policjantów z Białej Podlaskiej, KWP w Lublinie i KPP w Dębicy przyniosła kolejny sukces w zwalczaniu  / Fot. Archiwum KWP Lublinprzestępczości narkotykowej - mówi z wyraźnym zadowoleniem rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej kom. Jarosław Janicki. - Mundurowi ustalili, że inny mężczyzna zatrzymany do tej sprawy, 39-latek również z Konstancina Jeziornej, ma działkę na terenie woj. podkarpackiego i właśnie na niej znajdowała się kolejna z ujawnionych, profesjonalna plantacja konopi indyjskich.

Zabezpieczono 145 krzaków konopi o wysokości ok. 1,2 m, specjalistyczny sprzęt służący do uprawy oraz blisko 130 gramów gotowej marihuany.

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej wystąpiła do Sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie osób zatrzymanych do tej sprawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.