Facebook Google+ Twitter

Knurów. Ferajna zaprasza na Dzień Dobrych Uczynków

"Nikt z nas nie jest samotną wyspą, nikt nie chce się tak czuć, w naszym otoczeniu są ludzie, zwierzęta, a przede wszystkim środowisko naturalne, z którego wszyscy korzystamy…”

 / Fot. Fundacja Ekologiczna ARKADzień Dobrych Uczynków w Knurowie, to wydarzenie realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji – Dzień Dobrych Uczynków – po raz dziesiąty w Polsce, którego Organizatorem Krajowym jest Fundacja Ekologiczna ARKA z Bielska – Białej.

W tym roku Absolwenci z Kadrą Programu Ferajna Stowarzyszenia Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie przeprowadzą niniejsze wydarzenie. Odbędzie się w poniedziałek 19 maja br. pomiędzy 11.00 a 17.00 w Domu Kultury – ul. Górnicza 1, osiedle Szczygłowice – w Knurowie, podczas którego:

• porozmawiają o pomaganiu (11.00 – 12.00);
• charytatywnie zatańczą grupy z Knurowa i okolic, w trakcie których Fundacja Różyczka z Gliwic przeprowadzi zbiórkę publiczną na rzecz swojej Podopiecznej – 25-letniej Justyny Studniarz (12.00 – 16.30);
• podziękują za współpracę (16.30 – 17.00).

W międzyczasie – za pomocą specjalnych pocztówek – napiszemy mieszkańcom, że są dla nas ważni oraz odbędzie się rejestracja Dawców z Fundacją DKMS z Warszawy – informują Organizatorzy Lokalni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.