Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19102 miejsce

Knurów. SCPR dziękuje za wydarzenie PUENTA

W minioną sobotę Stowarzyszenie Cztery Pory Roku zrealizowało wydarzenie PUENTA, które miało miejsce w Klubie Kultury Lokalnej SZTUKATERIA w Knurowie.

https://picasaweb.google.com/108031933569720640423/WydarzeniePUENTAKnurow18012014r?noredirect=1 / Fot. Tomasz Buczak/SCPRWydarzenie składało się z trzech części:

pierwsza, podczas której podsumowano 2013 rok i rozpoczęto 2014 rok oraz podziękowano za współpracę. Zaplanowane świętowanie III Dnia Wolontariusza w Knurowie odbyło się tylko w gronie Członków i Wolontariuszy SCPR, ponieważ w tym czasie nikt z pozostałych organizacji pozarządowych nie pojawił się…

druga, w ramach której można było poznać stowarzyszenie

i trzecia – zwieńczająca wydarzenie, czyli Charytatywne Granie. Wystąpiły lokalne gwiazdy muzyczne, tj. Łebski&Dziekon&Żaku, BB Klika, RAZY DWA i CROPLA. Wolontariusze do puszki zebrali 99,40 zł i ta suma zostanie przeznaczona na zorganizowanie zajęć podczas ferii zimowych dla Absolwentów Programu Ferajna.

Podsumowując, dopiero początek Nowego 2014 Roku, dlatego na tym wydarzeniu stowarzyszenie nie poprzestanie. Rozpoczynają kolejne działania, o których można przeczytać m.in. na stronie: www.scpr.org.pl Ponadto, knurowska organizacja zaprasza do współpracy w różnej, możliwej formie.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Cztery Pory Roku

Patronat honorowy: Urząd Miasta Knurów, Michał Nieszporek – Starosta Powiatu Gliwickiego, Jan Kaźmierczak – Poseł na Sejm RP i Jerzy Buzek - Premier RP 1997-2001, Przewodniczący PE 2009-2012, Poseł do PE od 2004

Patronat medialny: Przegląd Lokalny, TVK „WALDEX”, Wiadomości Powiatu Gliwickiego i TVS

Partnerzy: Centrum Kultury w Knurowie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.