Facebook Google+ Twitter

Knurów. Społecznie Zakręceni zapraszają na Charytatywne Granie

Koncert Charytatywny „Pomagamy w rytmach Hip-Hopu” w Knurowie, to trzeci etap projektu Społecznie Zakręceni.

Plakat - Koncert Charytatywny Autorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia – realizowanego w tym roku w Knurowie - jest Emilia Kruszkiewicz. Emilia jest obecnie (już po raz drugi) uczestniczką w projekcie Korba Fundacji Rozwoju Społecznego DEMOS z Krakowa, a ponadto uczy się w knurowskim Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego. W ubiegłym roku zorganizowała Turniej siatkówki kobiet we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Knurowie. Jednocześnie obecnie reprezentuje tutejsze Stowarzyszenie Cztery Pory Roku.

Koncert Charytatywny „Pomagamy w rytmach Hip-Hopu” odbędzie się dzisiaj (pt., 25.10.2013r.) od godziny 17.00 w Klubie Muzycznym RIDERS przy ul. Szpitalnej 8 w Knurowie.

CEL: pomoc finansowa na rzecz Podopiecznych i Absolwentów (łącznie 30 osób) - w wieku 7-17 lat – Program Ferajna - za zebrane pieniądze zostaną zakupione dla w/w osób książki edukacyjne indywidualnie dopasowane do ich potrzeb. Także kształtowanie pozytywnych odczuć w kontakcie z muzyką Hip-hop oraz dostarczenie rozrywki mieszkańcom Knurowa i okolicznych miast. Ponadto, organizatorzy promować będą knurowski wolontariat.

Wejście kosztuje 5,00 zł.

Szczegóły na plakatach!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.