Facebook Google+ Twitter

Knurów z nowym placem zabaw?

"Nie ma cyprysów ani palm. I nie ma roześmianych plaży. Ale króluje młodość i gwar. Pod niebem naszych marzeń" – tak brzmią pierwsze słowa knurowskiego hymnu. Młodość i gwar mogą królować na nowym placu zabaw w Knurowie.

Obecnie istniejący, knurowski plac zabaw, pozostawia wiele do życzenia i wymaga generalnego remontu. Jest więc szansa, że uda się to zrobić za pieniądze sponsora. W głosowaniu może wziąć udział każdy, wystarczy zarejestrować się na stronie www.nivea.pl. Po zalogowaniu, użytkownicy uzyskają możliwość głosowania na jedną, wybraną przez siebie lokalizację.

Głosować możemy na propozycję Knurowa – to teren przy ul. Armii Krajowej, pomiędzy Miejskim Przedszkolem nr 12, a Miejską Szkołą Podstawową nr 7.

Konkurs będzie trwał od 6 czerwca, do 31 października 2011 r. Głosowanie odbędzie się w czterech etapach, pierwszy trwa do 31 lipca. W każdym etapie wyłonionych zostanie 25 lokalizacji. W sumie, zostanie wybudowanych 100 placów zabaw.

Wyniki głosowania zostaną opublikowane na stronie internetowej www.nivea.pl, tam też więcej informacji o konkursie.

Planowany plac zabaw, który zostanie zbudowany w zwycięskich gminach ma zawierać:
- 2 wieloelementowe zestawy zabawowe
- 1 element sprawnościowy
- 2 huśtawki
- 2 bujaki sprężynowe
- 1 karuzela
- 1 piaskownica
- 1 kosz na śmieci
- 1 ławka
- 1regulaminplacu zabaw

Wszystkie urządzenia są certyfikowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 / Fot. Plakat konkursu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

rozczarowana
  • rozczarowana
  • 22.07.2011 12:48

Arc ale tu nie chodzi o to że ktoś spedza mało czasu ze swoimi dziećmi bo można chodzić godzinami niektórzy maja wieksza gromadke niz jedno dziecko i co mamy chodzić taki kawał drogi np na ogana jest plac zabaw który też można odbudować i remontować bo nawet huśtawki nie ma co do głosowania to wcale nie jest to obowiazek a co do krytyki każdy ma swoje zdanie na ten temat i krytykować można bo tego nikt nie zabroni ale naprawde na niektórych osiedlach np redyna czy kolonija nie ma placu zabaw i wcale sie dzieciakom nie dziwie ze rysuja po blokach czy rysuja lakier na autach bo mieszkam niedaleko tych osiedli i aż serce sie kraje ze te dzieciaki co tam są nudza sie niestety niektórzy rodzice nie mogą poswiecic tyle czasu by iść tam taki kawał drogi i w 100% popieram wypowiedzi CAroline i armina

Komentarz został ukrytyrozwiń
arc
  • arc
  • 22.07.2011 09:34

Rozumiem moi drodzy Wasze zgorzknienie, ale bajer cały polega na tym żeby wesprzeć inicjatywę , a nie się obrażać że to nie u mnie pod oknem. Skoro dano nam szansę zbudowania w Knurowie placu zabaw za czyjeś pieniądze to Waszym "zas..." obowiązkiem w ramach tzw. "patriotyzmu lokalnego" jest te działania wesprzeć a nie krytykować. W tym wypadku krytyka jest po prostu nie na miejscu.
A swoją drogą jeżeli czas mi pozwala to ze swoimi dziećmi spaceruję o wiele dłużej niż godzina i wcale nie przeszkadzają mi wędrówki, gdzieś tam ... nie opowiadajcie wiec bzdur.

Pozdr
Arc

Komentarz został ukrytyrozwiń
armin:)
  • armin:)
  • 21.07.2011 19:17

Zgadzam sie z Caroline naprawde co mamy chodzić z dziećmi taki kawał specjalnie by dziecko sie pobawiło 30-40 min drogi wiecej dziecko sie zmeczy niż bedzie chciało sie bawić... a może marwin99 wiesz jak to jest iść taki kawał drogi z dzieckiem hm?

Komentarz został ukrytyrozwiń
marwin99
  • marwin99
  • 21.07.2011 18:13

Najlepiej krytykować - lokalizacja w ramach konkursu została wybrana taka a nie inna można oczywiście marudzić nie ta dzielnica za daleko itp A ja myśę że dla dzieci obojętnie gdzie warto coś zrobić. Porzućmy uprzedzenia i nasze prywatne wojenki GŁOSUJMY RAZEM DLA DOBRA DZIECIAKÓW

Komentarz został ukrytyrozwiń
Caroline
  • Caroline
  • 21.07.2011 14:11

wszystko na armii krajowej i na nowym osiedlu tam chociaz są jakieś huśtawki i piaskownice a dlaczego nie pomyśleliście o innej dzielnicy knurowa aż wstyd że w innych rejonach nawet piaskownicy i ani jednej huśtawki nie ma hańba...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.