Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2529 miejsce

Kobieca redakcja W24 na Euro 2012. Kolejna nagroda wędruje do...

Faza grupowa UEFA EURO 2012 już za nami. Czas więc podsumować drugi tydzień działania "Kobiecej redakcji Wiadomości24 na Euro 2012". Która Autorka tym razem okazała się najlepsza?

Kobieca redakcja W24 na Euro 2012. Kolejna nagroda wędruje do... / Fot. PAP/Rafał GuzW pierwszym tygodniu najlepsza okazała się Katarzyna Wojtyła. Także w ostatnich siedmiu dniach Pani Kasia walczyła o laur zwycięstwa - jej materiały zgromadziły 4331 czytelników. Wynik ten okazał się jednak niewystarczający, aby obronić pole position, ponieważ 6001 czytelników przeczytało teksty Ewy Krzysiak, która wygrywa nasz wyścig w tym tygodniu i zgarnia 100 zł brutto. Gratulujemy!

Dla porządku dodajmy, że miejsce na podium zajęła także Katarzyna Gabriela Pankowska (1352 czytelników). PRZYPOMINAMY, iż wciąż macie szansę relacjonować z własnej perspektywy największą na polskiej ziemi imprezę sportową, i możecie zarobić przy tym 200 zł! "Stówę" otrzyma Autorka materiałów, które w danym tygodniu trwania imprezy zgromadzą najwięcej odsłon.

Pamiętajcie też, żeby jako pierwszy tag do materiałów wpisywać: "kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012". Dzięki temu łatwiej będzie nam policzyć miliony odsłon, które zgromadziły Wasze teksty!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dziękuję :) ... To miłe! Jak każda profesjonalna dziennikarka jestem cierpliwa ... ;) Pozdrawiam wszystkich!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.06.2012 20:25

I niech Pani Katarzyna Gabriela Pankowska nie traci nadziei, bo konkurs trwa. W następnym tygodniu może nagroda trafi w Pani ręce?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.06.2012 20:08

gratulacje dla Pani Ewy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.