Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2653 miejsce

Kobieca redakcja W24 na Euro 2012. Sprawdź, czy wygrałaś nagrodę!

Premierowe mecze grupowe UEFA EURO 2012 już za nami. Czas więc, aby podsumować pierwszy tydzień funkcjonowania "Kobiecej redakcji Wiadomości24 na Euro 2012". Sprawdź, czy to właśnie do Ciebie trafi 100 zł brutto!

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Victor Vizu/Creative Commons 3.0Miło nam poinformować, że "Kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012" cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony naszych czytelniczek, które tworzą bardzo różnorodne materiały: począwszy od relacji na żywo ze spotkań, a na przepisach na niskokaloryczne potrawy skończywszy. Więcej informacji o tym projekcie znajdziecie tutaj.

Która Pani okazała się najlepsza w pierwszym tygodniu?


Pierwszą zwyciężczynią naszej zabawy jest Katarzyna Wojtyła! Materiały Autorki zgromadziły 5224 czytelników. Drugie miejsce zajęła Ewa Krzysiak (4777 czytelników). Natomiast podium uzupełniła Justyna Drozdecka (3637 czytelników). Waszym zainteresowaniem cieszą się też teksty Katarzyny Słocińskiej oraz premierowy materiał Olgi Budzyńskiej.

Pamiętajcie, że biorąc udział w naszym projekcie, macie szansę nie tylko relacjonować z własnej perspektywy największą na polskiej ziemi imprezę sportową, ale dodatkowo możecie zarobić przy tym nawet 400 zł! Jednym zdaniem: dajemy Wam szansę, żeby łączyć przyjemne z pożytecznym! 100 zł otrzyma Autorka materiałów, które w danym tygodniu trwania imprezy zgromadzą najwięcej odsłon. UWAGA: w pierwszym zestawieniu policzone zostały wszystkie materiały, które zostały opublikowane w naszym serwisie do 10 czerwca 2012 roku (do 24.00). Wciąż możecie się zgłosić i zacząć pisać!

Pamiętajcie też, żeby jako pierwszy tag do materiałów wpisywać: "kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012". Dzięki temu łatwiej będzie nam policzyć miliony odsłon, które zgromadziły Wasze teksty!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.