Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

694 miejsce

Kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012. To już ostatnia odsłona

Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie przeszły już do historii, podobnie jak "Kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012". Czas więc podsumować 3. i 4. tydzień funkcjonowania projektu. Kto tym razem okazał się najlepszy?

Trzeci etap rywalizacji zakończony


Kobieca redakcja Wiadomości24 na Euro 2012. To już ostatnia odsłona / Fot. Victor Vizu/Creative Commons 3.0W 3. tygodniu funkcjonowania "Kobiecej redakcji Wiadomości24 na Euro 2012" najlepsza okazała się Katarzyna Wojtyła. Teksty Pani Kasi zgromadziły 7138 czytelników! Drugie miejsce zajęła Katarzyna Gabriela Pankowska (3407 czytelników). Na podium uplasowała się też Justyna Drozdecka (878 czytelników).

Zobacz też: Kobieca redakcja W24 na Euro 2012. Sprawdź, czy wygrałaś nagrodę!

Czwarty etap, czyli to już jest koniec...


Nawet najwspanialsze zawody kiedyś muszą się skończyć. Tak było z mistrzostwami Starego Kontynentu w piłce nożnej, tak też jest z "Kobiecą redakcją Wiadomości24 na Euro 2012". Czwarty - zarazem ostatni etap - naszego wyścigu wygrała Justyna Drozdecka. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Gabriela Pankowska, a trzecie Ewa Krzysiak. GRATULUJEMY!

Czytaj także: Kobieca redakcja W24 na Euro 2012. Kolejna nagroda wędruje do...

Czas na małe podsumowanie


Od początku funkcjonowania "Kobiecej redakcji Wiadomości24 na Euro 2012" otrzymaliśmy od naszych Autorek oszałamiającą liczbę różnorodnych materiałów. Były zapowiedzi meczów, wieści z miast goszczących najlepsze reprezentacje Europy, relacje na żywo ze spotkań i wiele, wiele innych. Za to wszystko bardzo Wam dziękujemy! Jednocześnie mamy nadzieję, że tego typu projekt, jeśli wyrazicie taką wolę, reaktywujemy przy najbliższej okazji ;)

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziekuję i gratuluję pozostałym Paniom! ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.