Facebook Google+ Twitter

Kobiece piękno, cz. 3 - "Chillout"

Oto trzecia odsłona z serii "Kobiece piękno". Poprzednia część nie przypadła zbytnio do gustu czytelnikom. Mam nadzieję, że ta galeria spodoba się bardziej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Sławomir Nowak
Fot. Sławomir Nowak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Zadatek na "Kobiece piękno" jest; - ta galeria jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej. Ale...faktycznie - nie przyklejaj modelki do sciany, nie zaciemniaj zdjecia!

Kobieta ma ładny biust i to widać na Twoich zdjęciach. Czy je udostępnisz tutaj czy gdzie indziej - nie gra większej różnicy, i tak musisz zmierzyć się z glosami krytyki ;)) Zyczę powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To dziewcze jest leworęczne ? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za przedmówcami:
Łoooj kiepskie jakościowo zdjęcia, nie postarałeś się... (kadrowanie, kompozycja to całkiem całkiem!)
modelkę należy od tła/ściany odsunąć - wtedy nie widać faktury tła (bo znajduje się poza GO no i bardziej wzrok przykuwa główny element a nie brudna ściana...)
Co do oświetlenia... tutaj widać że świecisz żarówkami i masz nieustawiony balans bieli w aparacie. Ustaw na "żarówkę" i będą ładne kolory...

Jako, iż jestem wielkim fanem oświetlenia błyskowego udzielę następującej rady: Przejdź się na giełdę, na strych/do piwnicy czy wręcz po śmietnikach i złap 2-3 stare lampy błyskowe (lub "żarówki błyskowe" 34/68 Ws na Alle... popularnym polskim serwisie aukcyjnym;) ). Następny wydatek to jakieś wyzwalacze radiowe (150-200zł komplet nadajnik +2-3 odbiorniki w "popularnym polskim serwisie aukcyjnym") czy fotocele (od 20 do 50zł/szt w tym samym miejscu). Dobrodziejstwa takie jak statywy oświetleniowe czy parasolki pominę bo w hobbystycznych warunkach domowych można sobie poradzić z pomocą statywów zrobionych z młodszego rodzeństwa czy dyfuzorów/strumienic zmajstrowanych z tego co znalezione w kuchni...

W przypadku starych lamp NIE PRÓBUJ podłączać bezpośrednio do aparatu(chyba że przez gniazdo "synchro")!!! W większości starych lamp po prostu oszczędzano na częściach i upraszczano budowę -ponieważ aparat wyzwalał błysk mechanicznie to można było przez niego przepuścić kilkaset Voltów przy całkiem sporym natężeniu. Niestety nowe sprzęty w większości przypadków nie są na takie ładunki zbytnio odporne...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też jestem na nie. Jeśli wytrwasz w swojej pasji i bedziesz ją rozwijał, uczył się od najlepszych, to za rok sam stwierdzisz, że te zdjęcia są po prostu do niczego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie nie nie. To nie jest miejsce na takie galerie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

He..he....Wielcy artyści z reguły mieli na początku "pod górkę".
Za naście lat może okazać się, że taki brudny, niechlujny sposób fotografowania jest NUMERO UNO, a Slav Novak jest absolutnym światowym klasykiem gatunku :-)))))))))))

Daje +5 A CO !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Te podbite zaczernione oczy w poprzednich edycjach, teraz nastolatka z peciskiem w dłoni - jakoś chłopie to piękno kobiece do mnie nie przemawia w Twoim wydaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do 3 razy sztuka. Więcej, to będzie już trudne do przełknięcia..tak sądzę, ale ja się tam nie znam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za przedmówcami - naprawdę warto sobie zadać pytanie czy W24 to miejsce dla tego typu galerii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niedoświetlone, niektóre nie są do końca ostre. Kombinuj ze światłem :) Ćwicz, bo naprawdę efekty ze światłem wychodzą niesamowite. Możesz doświetlić choćby jarzeniówką lub żarówką energooszczędną, nie będzie to jakaś super barwa światła ale przynajmniej doświetlisz scenę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.