Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4766 miejsce

Kobiece wieczory z marką Amoena

12 września br. w Szczecinie miała miejsce pierwsza odsłona ogólnopolskiego cyklu „Kobiece Wieczory”.

12 września br. w Szczecinie miała miejsce pierwsza odsłona ogólnopolskiego cyklu „Kobiece Wieczory”. Partnerem wydarzenia jest specjalistyczna marka bieliźniarska Amoena, a miejsce spotkania stanowiło komfortowe wnętrze nowej lokalizacji sklepu medycznego MED-EL. Zorganizowany wieczór cieszył się sporym zainteresowaniem, a wśród licznie zgromadzonych gości wymienić należy m.in. członkinie klubu szczecińskich Amazonek oraz wyspecjalizowany personel pielęgniarski i rehabilitacyjny. Gościem specjalnym spotkania była dr Ewelina Żyżniewska – Banaszak, dyrektor Szpitala Rehabilitacyjnego im. Świętego Karola Boromeusza w Szczecinie. Pełne empatii, przyjacielskie rozmowy i relacje przesądziły o autentycznej atmosferze spotkania, a sama inicjatywa była wspaniałą okazją do wymiany opinii i doświadczeń między przedstawicielkami zgromadzonych środowisk. Organizatorzy zadbali również o upominki dla gości i wykwintny poczęstunek.
Dodatkową atrakcję koktajlowego wieczoru stanowił konkurs dla uczestniczek spotkania, w wyniku którego trzy panie obdarowane zostały przez organizatora atrakcyjnymi nagrodami. Na spotkaniu rozdane zostały również karty lojalnościowe uprawniające do zakupu z rabatem nierefundowanych produktów z oferty Amoena. Zaproszeni i organizatorzy zgodnie potwierdzili miłą atmosferę i wysoki poziom organizacyjny spotkania, a szczecińskie Amazonki zyskały nową przytulną przestrzeń, łączącą miejsce do klubowych spotkań z funkcjonalnością sklepu ze specjalistyczną bielizną.

***
Amoena to wyspecjalizowana marka, lider na światowym rynku protez piersi. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje duży wybór protez, nakładek, biustonoszy, kostiumów kąpielowych, bielizny nocnej i sportowej oraz specjalistycznych akcesoriów. Amoena to globalna firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, nieustannie ciesząca się zaufaniem klientek na całym świecie. Od 1993 roku obecna również na rynku polskim.
www.amoena.pl

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: zdrowie uroda


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.