Facebook Google+ Twitter

Kobieta idealna - nie zatrzyma mężczyzny na długo?

Gotowałaś obiady, prałaś jego skarpetki. Nawet nie łapałaś fochów. Wydawało się, że byłaś idealna. On jednak odszedł do innej. Tobie wydaje się, że do gorszej. Być może zastanawiasz się czasem, czy to Ty popełniłaś błąd?

www.wikipedia.org / Fot. The people from the Tango! projectPo kilku rozczarowaniach, z bagażem doświadczeń, ze świadomością popełnionych błędów w przeszłości postanowiłaś, że gdy nadejdzie upragniona chemia w związku, nadzieja na wymarzone partnerstwo, Ty dasz z siebie wszystko. Zawsze miła, uśmiechnięta, nigdy nie odmawiająca seksu, dbająca o swojego mężczyznę - taka chciałaś być. Niespodziewanie, całkiem przypadkowo spotkałaś swojego ideała. Trach, bach i się stało.

Chemia, motylki w brzuchu i inne oznaki wielkiej love. Pomyślałaś, tak to ten moment, teraz będę taka jaka zawsze powinnam być. Dam z siebie wszystko. Pozytywnie nastawiona nie zwracałaś uwagi na jego wady. Skądże, Ty ich nawet nie widziałaś! Codzienne obiadki, ale nie takie zwykłe - tylko te jego ulubione. Pranie skarpetek, robienie kanapek, podawanie wszystkiego czego chciał. Do tego zawsze i wszędzie miałaś ochotę na seks. Myślałaś, że właśnie to go kręci. Zwariowane pomysły - a tak, żeby nie było nudno. Gdy miał gorszy dzień, wspierałaś go, odnajdywałaś słowa pocieszenia. Gdy chciał, milczałaś. Zawsze okazywałaś mu, że Ci na nim zależy. Jeju - byłaś ideałem! Tylko dlaczego On odszedł do innej? W dodatku do tej, która w jego ustach zawsze była najgorsza. Leniwa, zadufana w sobie, egoistyczna itd. Nie tylko on tak o niej mówił, również jego znajomi, dlatego tak bardzo utwierdziłaś się w przekonaniu o swojej idealności.

Każdy mężczyzna jest skomplikowanym stworzeniem - ale tylko z pozoru. W rzeczywistości to osobniki skonstruowane w bardzo schematyczny i prosty sposób. Kierują się instynktem, a uczucia i emocje są tylko podkładką pod ich, dla nas niezrozumiałe, zachowanie. To co nas boli, ich odpycha. Gdy tylko okazujemy słabość, uzależnienie od ich istnienia, facet zaczyna tracić swój nieodzowny element ciągłego zdobywania. Kobieta, która na każdym kroku pokazuje, że zawsze będzie przy nim, że zawsze zgodzi się z jego zdaniem, zwyczajnie się znudzi. Natomiast ta, która jest dla niego nieosiągalna, będzie go pociągać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.