Facebook Google+ Twitter

Kobieta o kobiecie kobiecym przymrużonym okiem

Kobieta. Zawsze brak jej czasu, pieniędzy i ubrań w szafie. Zawsze ma rację, wspaniałe dzieci i nieudacznika za męża. Z niczego potrafi zrobić sałatkę, abażur i kłótnię małżeńską...

Dzień Kobiet - google / Fot. Print Screen/google Kobieta. Zawsze brak jej czasu, pieniędzy i ubrań w szafie. Zawsze ma też rację, wspaniałe dzieci i nieudacznika za męża. Z niczego potrafi zrobić sałatkę, abażur i kłótnię małżeńską.

Mimo, że nie zawsze jest nauczycielką, to jednak zawsze ma klasę, jest doskonałym matematykiem (zapewne dlatego, że matematykę, podobnie jak kobietę trzeba umieć wykorzystać, a nie zrozumieć) - dodaje sobie urody, odejmuje lat, co roku niezmiennie wbijając w urodzinowy tort 18 świeczek, mnoży dzieci i dzieli łoże.
Naturalnie płeć piękna posiada również dziesiątki innych zdolności. Kobieta, to mistrzyni ręcznych robótek! Nie dość, że po mistrzowsku nawija, to potrafi równie zręcznie wtykać szpile, szyć grubymi nićmi, jak również zrobić z igły widły.
Nie obca jest jej też motoryzacja. Za kierownicą jest jak gwiazda na niebie - ty ją widzisz, ona ciebie - nie, w samochodzie natomiast z powodzeniem zastąpić może zestaw głośnomówiący.
Kobieta wszystko potrafi. Umie być nie tylko nadpanną i nadżoną, ale i nad... mężem. Jest silna jak wół, pracowita jak mrówka, odważna jak lew, potulna jak baranek, uparta jak osioł, ale posiada też i wady. Jest piekłem dla duszy, czyśćcem dla portfela, pułapką dla wolności i skarbnicą pamięci.
Sposobem na depresję kobiety, są zakupy. Bronią łzy i makijaż. Najlepszym przyjacielem, brylanty.
Królową kwiatów jest róża. Królową stworzeń - kobieta, która doskonale wie, że jeśli chce po królewsku panować, musi udawać, że robi to, czego chce mężczyzna, któremu rzecz jasna nie odmawia przecież niczego.... no może z wyjątkiem udziału w grach zespołowych, gdyż żadna z kobiet nie jest w stanie znieść widoku kilkunastu kobiet w takich samych kostiumach.
Poza sportem, kobieta wręcz uwielbia wszelkie gry. Niektóre z nich, jak choćby gra na męskich nerwach towarzyszą jej przez całe życie - najpierw gra na nerwach ojcu, potem mężowi, pod koniec życia zaś zięciowi... choć w głębi duszy nie potrafi wyobrazić sobie świata bez mężczyzn...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jutro 10 marca Dzień Mężczyzn, zapraszam do lektury :) link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisane z polotem i gorzką czekoladką na języku :)) Happy birthday Women Day!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.