Facebook Google+ Twitter

Kobieta ożyła w kostnicy

Lekarka, która przyjechała do 84-letniej kobiety stwierdziła jej zgon. Po przewiezieniu ciała do kostnicy okazało się, że kobieta jednak żyje. Sprawę bada policja.

 / Fot. Wojtek Kamiński PAPDo niecodziennego zdarzenia doszło w piątek przed południem w Jabłonowie Koło Zwolenia w woj. mazowieckim. Lekarka stwierdziła zgon starszej kobiety. Rodzina załatwiła wszystkie formalności związane z pogrzebem. O 14:15 pracownicy zakładu pogrzebowego zabrali ciało kobiety. Podczas wkładania zwłok do worka pracownikom wydawało się że coś się poruszyło. Uznali jednak, że to podmuch wiatru. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że kobieta wyglądała na nieżywą - mówi Galbarczyk - właściciel firmy pogrzebowej.

Po przewiezieniu ciała do kostnicy okazało się, że kobieta... żyje. Natychmiast trafiła do szpitala. Sprawę bada policja. Dotyczy ona narażenia na bezpośrednie zagrożenie utraty zdrowia i życia. Cezary Lenartowicz w policji w Zwoleniu dodał, że grozi za to wyrok pozbawienia wolności na trzy lata. Nie chciał udzielił jednak informacji, kto ewentualnie miałby podlegać odpowiedzialności karnej.

Źródło:tvn24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Błąd w nazwie miejscowości. Brzmi ona Jabłonów a nie Jabłonowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.