Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2173 miejsce

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna we Wrocławiu

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli konferencja Ladies Every Day już 3 czerwca!

 / Fot. Kamil SzerszeńskiPo sukcesie konferencji Ladies Day, Czerwona Szpilka przygotowuje się do kolejnego wydarzenia, którego tematem przewodnim będzie „Kobieta piękna, zdrowa, niezależna”. Całodniowe wydarzenie, którego oficjalny tytuł to Ladies Every Day, nawiązywać będzie do marcowej konferencji. Wystąpi 6 prelegentów, będzie czas na nawiązanie biznesowych kontaktów oraz prezenty od partnerów wydarzenia. Co jeszcze wydarzy się 3 czerwca we Wrocławiu?

Pięciu ekspertów i kilka godzin wartościowej wiedzy
Podczas marcowego Ladies Day, uczestniczki miały okazję wysłuchać ekspertów, którzy wystąpili w panelu „Wartościowa godzina”. Każdy z czterech prelegentów miał 12 minut na podzielenie się ze słuchaczami jedną, wartościową lekcją. Panel wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczestniczek, dlatego 3 czerwca podczas konferencji Ladies Every Day każdy z nich będzie miał godzinę, aby rozwinąć swój temat.

Kogo wysłuchamy podczas konferencji?
 / Fot. Czerwona SzpilkaWystąpi pięciu ekspertów, co da ok 5 godzin wartościowych wykładów. Na scenie zobaczymy Magdalenę Szewczuk, Izabelę Jagosz, Patrycję Kondracką, Monikę Czerepak oraz Artura Wikierę. Wykłady będą związane z obszarem niezależności finansowej, z wystąpieniami publicznymi, kreatywnością w biznesie, zdrowym odżywianiem oraz Facefitness.
Zaproszeni eksperci na co dzień są aktywni zawodowo, zatem ich wiedza płynie nie tylko z teorii, lecz również z praktyki i wieloletniego doświadczenia popartego sukcesami.

Panel „Biznes z pasją”
Oprócz merytorycznych wykładów, konferencja składać się będzie z panelu, w którym wystąpią inspirujące kobiety, które dzięki swojej pracy osiągnęły ogromny sukces. W rozmowie z Magdaleną Szewczuk, zdradzą swoją receptę na sukces oraz opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach. Szykuje się bardzo inspirująco i motywacyjnie.

Przestrzeń do nawiązywania biznesowych kontaktów

Konferencje Czerwonej Szpilki to doskonały moment do nawiązywania biznesowych kontaktów. Większość uczestniczek prowadzi własne biznesy lub zasiada na wysokich stanowiskach, nastawione są na samorealizację i osiąganie sukcesów, zatem jest to idealna okazja, aby poznać wiele barwnych i pozytywnych osób. Budowanie relacji jest bowiem kluczowe, jeśli na poważnie zależy Ci na rozwijaniu swojej kariery. Dlaczego? Ponieważ biznes tworzą ludzie. Spotkania networkingowe zrywają bariery między ludźmi i otwierają nowe możliwości.Konferencja Ladies Every Day odbędzie się już 3 czerwca we Wrocławiu. Do 20 maja bilety 100zł taniej! Zapisy prowadzone są na stronie organizatora: Czerwona Szpilka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.