Facebook Google+ Twitter

Kobieta próbowała wedrzeć się do Białego Domu. Została zastrzelona [Wideo]

Kobieta, która samochodem próbowała wedrzeć się na teren Białego Domu, a następnie uciekała przed policją taranując jeden z radiowozów, została zastrzelona przez funkcjonariuszy. Jak się okazało, w pojeździe była również około roczna dziewczynka, której nic się nie stało. Policja nie łączy tego incydentu z terroryzmem.

 / Fot. EPA/SHAWN THEWJak informuje TVN24.pl, prawdopodobnie 34-letnia kobieta najpierw próbowała dostać się na teren siedziby prezydenta Stanów Zjednoczonych i wdała się w kłótnię z policją, a następnie zaczęła uciekać samochodem w stronę Kapitolu. Po krótkim policyjnym pościgu zatrzymała się, a funkcjonariusze zaczęli namawiać ją do opuszczenia pojazdu. Jednak kobieta znowu rzuciła się do ucieczki, taranując jeden z radiowozów. Wtedy policjanci zaczęli do niej strzelać. Padło od czterech do siedmiu strzałów, które śmiertelnie raniły uciekinierkę.

Kobieta prawdopodobnie nie miała przy sobie broni, a incydent nie jest w żaden sposób powiązany z działaniami terrorystycznymi. Po postrzeleniu uciekinierki i zatrzymaniu jej samochodu, okazało się, że znajduje się w nim również około roczna dziewczynka. Dziecku nic się nie stało.

W czwartkowym pościgu rannych zostało dwóch policjantów. Jeden został potrącony przez samochód uciekinierki pod Białym Domem, drugi ucierpiał w wyniku wypadku radiowozu ścigającego kobietę.

Zobacz nagranie z pościgu:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tragifarsa polega również na tym, że zrobili to "w czynie społecznym", ponieważ na skutek zablokowania wydatków państwowych nie otrzymują (chwilowo?) zapłaty. Pojawiła się sensacyjna wiadomość: zastrzelona "terrorystka" twierdziła. że coś łączyło ją z Obamą. Podobno była chora na nerwy.
http://www.foxnews.com/us/2013/10/04/connecticut-woman-killed-after-capitol-hill-chase-reportedly-had-mental-health/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Policjanci amerykańscy zastrzelili kobietę , która chciała staranować wjazd do Kapitolu . Czy musieli strzelać ? Jak rozpoznali całą sytuację ? Nie mogli strzelać w opony ?
Uważam całą sprawę za mocno kompromitującą amerykańskich obrońców prawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Bohaterska amerykańska policja" zabiła kobietę z dzieckiem. Czekamy na inne wyczyny typu "zastrzelenie staruszki z siatą"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.