Facebook Google+ Twitter

Kobieta - robot

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-10-29 20:41

Dlaczego tak często w domu pracuje tylko kobieta? Panowie, do dzieła!

fot.AKPADlaczego w co drugim polskim domu wszystkie obowiązki spadają na kobietę? Czemu mimo równouprawnienia dominacja mężczyzn jest nadal tak widoczna?

Wiele kobiet działa jak maszyny: praca, dzieci, dom. Zmywają, piorą, odkurzają. Często w zamian za swój trud nie dostają nawet dobrego słowa. Ciężkie jest życie kobiety.

Co by jednak było bez kobiet? Cóż, na pewno byłoby mniej porządnie, nie miałby kto gotować domowych obiadków. Koszule leżałyby stosami w koszu na brudy, a półki uginałyby się pod ciężarem kurzu.

Mam nadzieję, że ten temat nie urazi mężczyzn. Owszem, są również ważni, ale na równi z kobietami. Tak więc drodzy panowie pokażcie swoim paniom jak bardzo są wam potrzebne i dobrym słowem wynagrodźcie im ich ciężką pracę...

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: dom kobieta


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.11.2006 15:36

Nawet nie chodzi o to jak kobieta dużo musi robić... ale o to jak mało jest doceniana. Żadnego słowa uznania, żadnego podziekowania... Czy to co robimy naprawdę tak mało znaczy? Ciekawe jak nasi drodzy panowie poradziliby sobie w roli "kogutów domowych";P To mógłby być ciekawy eksperyment... zamiana obowiązków... hmmm coś czuję, że gdyby.... no nie ważne:P Moze zbyt pochopnie oceniam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst porusza ciekawy temat, a wezwanie autorki jest warte realizacji :) Nie zapominajmy jednak, że zasady panujące w związku ustalane są przez oboje partnerów i nie muszą być takie jak u znajomych. Równe prawa i obowiązki w pełni popieram.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie to zwykle domowi lenie. Żonie nie dam do przeczytania, bo jaki burżuj robotnikom by podsuwał tezy Lenina? Mnie wystarczą wyrzuty sumienia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

oj krótkie... to jest temat na coś dłuższego, napisz proszę jakiś felieton, bo tematyka jest zaprawdę fascynująca :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj bez pań byloby bardzo krucho.... kogo bysmy wowczas podziwiali, kogo cenili, komu kwiaty słali ? Kochane kobiety jesteście nieocenione i nic tego nie zmieni ! A my panowie powinnismy doceniac je za to, ze sa i pomogac im też czasem !!! Krótki, aczkolwiek fajny społeczno-problemowy artykuł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.