Facebook Google+ Twitter

Kobieta W24 - nowy cykl Wiadomości24. WYNIKI KONKURSU!

Nowość w serwisie Wiadomosci24.pl! Rusza nowy cykl rozmów z charakterystycznymi, niezwykłymi kobietami. Jako pierwsza na nasze pytania odpowiedziała dziennikarka TVN24, Beata Tadla.

 / Fot. Logo cyklu, Michał TuzKobiety. Niezwykłe, pełne pasji. Odważne, charakterystyczne, piękne. Fascynują, inspirują, zachwycają. Na co dzień podziwiamy je w telewizji, na scenie albo na pierwszych stronach gazet.

Jakie tak naprawdę są? O czym marzą? W nowym cyklu rozmów "Kobieta W24" opowiedzą nam o swojej drodze do szczęścia, sukcesu i marzeń.

Pierwszym gościem Wiadomosci24.pl była Beata Tadla, pochodząca z Legnicy dziennikarka TVN i TVN24. Początkowo związana z Radiem Legnica, później z warszawskim Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN Style, gdzie była gospodynią programu "Klub młodej mamy". W październiku 2010 otrzymała tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2010. Czy czuje się kobietą sukcesu? Dlaczego nie została aktorką i czy zgodziłaby się dziś zagrać w filmie? Czy TVN jest zmanipulowany? Dlaczego tak chętnie pisze o PRL-u i o czym będą jej kolejne publikacje?

O tym i wielu innych kwestiach, możecie przeczytać w wywiadzie z Beatą Tadlą dla Wiadomości24.pl!

WYNIKI KONKURSU!

Mamy już wyniki konkursu związanego z naszym pierwszym gościem. Waszym zadaniem było wymyślenie ciekawego pytania, które chcielibyście zadać dziennikarce TVN24, Beacie Tadli. Wyróżniliśmy trzy wypowiedzi. Do ich autorów powędrują drobne nagrody-niespodzianki. Są to:
Barbara Romer Kukulska, Witold Kossakowski, Robert Ramark.

Gratulujemy! Tych, którym się nie udało, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach cyklu. Bądźcie czujni i śledźcie na bieżąco Wiadomości24.pl :-).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Po prostu wywiad przeprowadzany był przed organizacją konkursu. Panie "Kichu", mam nadzieję, że kolejne konkursy nie będą dla Pana... "z d***" wzięte. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kichu
  • Kichu
  • 16.02.2012 15:43

czyli taki konkurs z d*** wziety, co? Pytania najlepsze ale niegodne by znalezc sie w wywiadzie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdzie nie było napisane, że pytania znajdą się w wywiadzie, to było po prostu pytanie konkursowe, czysto hipotetyczne: "O co chciałbyś zapytać Panią Beatą Tadlę, gdybyś ją spotkał?".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.02.2012 22:12

a może to był procesor HC, a nie profesor ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko, że żadne z pytań nie padło. ;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

O! a to ci historia! ale niespodzianka. Gratuluję !!! i cieszę sie ogromnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maniure$on
  • Maniure$on
  • 14.02.2012 12:41

I gdzie te nagrody?!
..........
"KONKURS!

Każdej rozmowie towarzyszył będzie wyjątkowy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać nagrody-niespodzianki związane z gościem. Pytanie konkursowe dotyczące Beaty Tadli brzmi: Gdybyś spotkał tę znaną dziennikarkę, o co chciałbyś ją zapytać? Na Wasze pomysły czekamy do 12 lutego - trzy najciekawsze propozycje otrzymają od nas nagrody-niespodzianki. Czas, start!"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze co mi się nasunęło, to słynne już pytanie zadawane w popularnym "Kapitanie Bombie", ale nie nadaje się ono do publikacji :P

Niech będzie może pytanie z serii łagodniejszych, niepolitycznych ja te o Bartoszewskim itp. - "Euro 2012; czy Polacy poradzą sobie z organizacją tak ważnej imprezy?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ocenia pisownię naszego prezydenta Bronislawa Komorowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ocenia ''mowę'' naszych rządzących polityków?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.