Facebook Google+ Twitter

Kobieta W24 - nowy cykl Wiadomości24. WYNIKI KONKURSU!

Nowość w serwisie Wiadomosci24.pl! Rusza nowy cykl rozmów z charakterystycznymi, niezwykłymi kobietami. Jako pierwsza na nasze pytania odpowiedziała dziennikarka TVN24, Beata Tadla.

 / Fot. Logo cyklu, Michał TuzKobiety. Niezwykłe, pełne pasji. Odważne, charakterystyczne, piękne. Fascynują, inspirują, zachwycają. Na co dzień podziwiamy je w telewizji, na scenie albo na pierwszych stronach gazet.

Jakie tak naprawdę są? O czym marzą? W nowym cyklu rozmów "Kobieta W24" opowiedzą nam o swojej drodze do szczęścia, sukcesu i marzeń.

Pierwszym gościem Wiadomosci24.pl była Beata Tadla, pochodząca z Legnicy dziennikarka TVN i TVN24. Początkowo związana z Radiem Legnica, później z warszawskim Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN Style, gdzie była gospodynią programu "Klub młodej mamy". W październiku 2010 otrzymała tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2010. Czy czuje się kobietą sukcesu? Dlaczego nie została aktorką i czy zgodziłaby się dziś zagrać w filmie? Czy TVN jest zmanipulowany? Dlaczego tak chętnie pisze o PRL-u i o czym będą jej kolejne publikacje?

O tym i wielu innych kwestiach, możecie przeczytać w wywiadzie z Beatą Tadlą dla Wiadomości24.pl!

WYNIKI KONKURSU!

Mamy już wyniki konkursu związanego z naszym pierwszym gościem. Waszym zadaniem było wymyślenie ciekawego pytania, które chcielibyście zadać dziennikarce TVN24, Beacie Tadli. Wyróżniliśmy trzy wypowiedzi. Do ich autorów powędrują drobne nagrody-niespodzianki. Są to:
Barbara Romer Kukulska, Witold Kossakowski, Robert Ramark.

Gratulujemy! Tych, którym się nie udało, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach cyklu. Bądźcie czujni i śledźcie na bieżąco Wiadomości24.pl :-).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Po prostu wywiad przeprowadzany był przed organizacją konkursu. Panie "Kichu", mam nadzieję, że kolejne konkursy nie będą dla Pana... "z d***" wzięte. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kichu
  • Kichu
  • 16.02.2012 15:43

czyli taki konkurs z d*** wziety, co? Pytania najlepsze ale niegodne by znalezc sie w wywiadzie;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nigdzie nie było napisane, że pytania znajdą się w wywiadzie, to było po prostu pytanie konkursowe, czysto hipotetyczne: "O co chciałbyś zapytać Panią Beatą Tadlę, gdybyś ją spotkał?".

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.02.2012 22:12

a może to był procesor HC, a nie profesor ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko, że żadne z pytań nie padło. ;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

O! a to ci historia! ale niespodzianka. Gratuluję !!! i cieszę sie ogromnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maniure$on
  • Maniure$on
  • 14.02.2012 12:41

I gdzie te nagrody?!
..........
"KONKURS!

Każdej rozmowie towarzyszył będzie wyjątkowy konkurs, w którym będziecie mogli wygrać nagrody-niespodzianki związane z gościem. Pytanie konkursowe dotyczące Beaty Tadli brzmi: Gdybyś spotkał tę znaną dziennikarkę, o co chciałbyś ją zapytać? Na Wasze pomysły czekamy do 12 lutego - trzy najciekawsze propozycje otrzymają od nas nagrody-niespodzianki. Czas, start!"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierwsze co mi się nasunęło, to słynne już pytanie zadawane w popularnym "Kapitanie Bombie", ale nie nadaje się ono do publikacji :P

Niech będzie może pytanie z serii łagodniejszych, niepolitycznych ja te o Bartoszewskim itp. - "Euro 2012; czy Polacy poradzą sobie z organizacją tak ważnej imprezy?"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ocenia pisownię naszego prezydenta Bronislawa Komorowskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak ocenia ''mowę'' naszych rządzących polityków?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.