Facebook Google+ Twitter

Kobieta w „kolorach przedsiębiorczości”

Być kobietą przedsiębiorczą, to znaczy być osobą o wielu barwach.

 / Fot. Martyna BrodaW pierwszym dniu astronomicznej wiosny odbyło się w Business Link Trójmiasto - Olivia Gate już drugie w tym roku spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety. Ten innowacyjny projekt jest stworzony z myślą o kobietach, chcących odnieść sukces i poszerzyć swoje myślenie o przedsiębiorczości na wiele kategorii. Podstawą spotkań jest nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiana doświadczeń z osobami, które już osiągnęły sukces w biznesie. Organizatorzy zapraszają do współpracy kobiety sukcesu na co dzień związane z przedsiębiorczością, które odkrywają tajniki funkcjonowania świata biznesu. Uczestniczki programu mogą aktywnie partycypować w wykładach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Towarzyszy temu ciekawa, miła i wesoła atmosfera. Cykl spotkań jaki oferuje Przedsiębiorcza Kobieta odbywa się w 11 miastach: Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Spotkania mają uświadomić uczestniczkom, że warto wziąć los w swoje ręce i nie bać się odważnych i ambitnych decyzji.

Tematem przewodnim ostatniego spotkania były / Fot. Sylwia Legutko „Kolory przedsiębiorczości". Prelegentką spotkania była Monika Ewa Staniecka, doradca ds. psychologii kolorów, dress code i wizerunku. - Kolory pobudzają lub wyciszają, dodają energii lub przygnębiają, inspirują, bądź rozpraszają, przyjmują niezliczone kształty, sprawiają, że nasza przestrzeń życiowa, a także pomieszczenia, w których codziennie przebywamy, nabierają zupełnie indywidualnego stylu. Każdy ma osobisty stosunek do kolorów i do tego jak je stosować. Tak naprawdę poprzez to jakie kolory używamy wyrażamy naszą osobowość. Dobry dobór kolorów buduje nasze poczucie harmonii i spokoju. Kolory odgrywają w życiu każdego człowieka pewien rodzaj terapii, w zależności jaką barwę dobierzemy, tak będzie ona oddziaływać na nasze samopoczucie – mówi prelegentka.

Wszyscy funkcjonujemy w świecie kolorów i są one dla nas bardzo ważne, decydują o naszym nastawieniu do siebie i do  / Fot. Sylwia Legutkożycia. Mają działanie lecznicze, wzmacniają pewność siebie i budują zaufanie, a do tego odpowiednią jakość myślenia. Kolor nigdy nie istnieje bez formy. Energia kolorów daje moc, pozytywne emocje w stawianiu pierwszych kroków w przedsiębiorczości i w samodoskonaleniu się.

Wśród kobiet zainteresowanie tego typu spotkaniami jest bardzo duże. Zauważalne w naszym społeczeństwie jest zapotrzebowanie na rozwój osobowościowy. Wszyscy potrzebujemy kolorów dla urozmaicenia codziennego życia, nawet w najdrobniejszych rzeczach. Zainteresowani już czekają na kolejne spotkania i ciekawe tematy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.