Facebook Google+ Twitter

Kobiety, a szczególnie z Zielonej Góry, uważajcie

Sprawa dotyczy gwałciciela-sadysty. Przedstawię mój czarny scenariusz, ale zawsze mogę się mylić.

Facet ubrany w pół golf, czapka na głowie jak u większości facetów w okresie zimowym. teraz zmierzam do sedna sprawy. / Fot. Mirek Suchodolski.Powiedzmy że wygląda na inteligentnego, dobrze zbudowanego faceta, może być ubrany elegancko i niesie dyplomatkę, nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Mija kobietę upatrzoną jako ofiarę, może na 2 metry, później błyskawicznie się obraca, dopada ofiarę, jedną ręką robi mocny, ale nie duszący uchwyt na szyi, drugą ręką wyciąga z kieszeni płaszcza albo kurtki, nóż albo brzytwę i... Ten facet jest chory psychicznie, może z powodu zawiedzionej miłości. Dobrze by było, żeby chociaż absolwent szkoły policyjnej, odwiedził okolicznych psychiatrów i pokazał portret pamięciowy. To jest mój czarny scenariusz. Nie otwierajcie drzwi żadnym nieznajomym.

Rośnie nagroda, za ujęcie sprawcy lub sprawców. Teraz wynosi 40 000 zł. Straż graniczna, straż miejska, też się dołączają do poszukiwań. Inni cywile też chętnie pomogą bezinteresownie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pani Lucyno, staram się ostrzegać i pisać możliwe scenariusze, ale taka jest smutna prawda. Nie tak dawno, młody sąsiad zabił sąsiadkę za nic, przyszedł pożyczyć szklankę cukru. Dwóch gnojków zabiło sąsiada, bo chcieli zobaczyć jak umiera człowiek, giną policjanci, taksówkarze, listonosze, emeryci, renciści, dużo młodzieży. Za co? Za nic, dla paru złotych,za telefon komórkowy, za lepsze ciuchy itp...

Komentarz został ukrytyrozwiń

szaleństwa zaczynają dopadać coraz więcej ludzi,którzy pozornie zyją normalnie
do czego dojdziemy? Strach iść do sklepu,zmiana listonosza,itd
za małe kary dla takich ,zbyt liberalne podejście do takiej choroby-zwyrodnienia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.