Facebook Google+ Twitter

Kobiety bez "serca". Cała prawda o relacjach damsko-męskich

Od stuleci kobiety i mężczyźni mają problem ze wzajemnym zrozumieniem się. Przyczyn tego jest wiele, podstawowa leży w budowie naszego mózgu, aż po różne perspektywy patrzenia na otaczający świat.

Mężczyźni zazwyczaj traktują wszystko mocniej w sferze materialnej, kobiety duchowej stąd odwieczny konflikt płci. Na pewno różnica jest widoczna przy okazywaniu sobie wzajemnych uczuć.

Kobiety to z natury wrażliwe subtelne, delikatne, czułe, romantyczne istoty obdarzone instynktem macierzyńskim, dbają zawsze o to, by nie zranić uczuć
drugiej osoby, różnice w wyrażaniu siebie poprzez emocje najłatwiej
zaobserwować przy rozstaniu. Mężczyźni z kolei są dumni nie wzruszeni
za wszelką cenę pragną udowodnić, że są niepokonani, na każdym polu wręcz doskonali. Często działają pod wpływem impulsu i dopiero z upływem
chwili analizują podjętą decyzję dokonując analizy sytuacji. Nawet usychając
z tęsknoty nie przyznają pierwsi, iż tęsknią za swą wybranką.

Mężczyźni uważają, że z każdej sytuacji jest jedno proste wyjście, że zawsze jest jedna odpowiedź "tak" lub "nie". Kobiety natomiast widzą każdą sytuację bardziej przestrzennie, przez co płeć przeciwna często widzi problemy. Kobiety problem widzą w męskiej prostocie.

W zależności od potrzeb i wieku kobieta potrzebuje innego rodzaju mężczyzny.
Nastolatka: wystarczy jej przystojny chłopiec z ujmującym uśmiechem, 20-latka potrzebuje kogoś dojrzałego aczkolwiek szalonego i kreatywnego, 30-latka kogoś statecznego rodzinnego, odpowiedzialnego, aż po grób.

Kobieta powinna ujmować mężczyznę przede wszystkim pięknem duszy, umysłu a dopiero potem ciała. Z kolei mężczyzna prócz tych cech powinien być zdecydowany, zaradny i opiekuńczy. Bo przecież kobieta i mężczyzna to dwie połówki soczystego jabłka czasem zupełnie różne, ale łączy ich ten sam smak i pasują do siebie idealnie. Małe kryzysy i kłótnie można pokonać tylko przez rozmowę i nie należy się tak od razu poddawać poddając się myśli (...)że jak nie ta, nie ten to inna". Pamiętajmy, że stajemy się odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. A przez zbędne nerwy możemy wypuścić z rąk tę jedyną tego jedynego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.