Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8469 miejsce

Kobiety Biznesu

Ma osobowość, aspiracje, jest aktywna, chce się samorealizować oraz ma gen przywódczyni. Tak własnie można "scharakteryzować" współczesną kobietę biznesu. I takie właśnie oto kobiety spotkały się w zimowe popołudnie w Poznaniu.

 / Fot. Fotogr. Ada KrzewickaW ostatnim tygodniu lutego br. w City Park Hotel & Residence w Poznaniu odbyło się
kolejne spotkanie Kobiet Biznesu. Organizatorkami wydarzenia była Mirka Kaźmierowska z Agencji Aviator i Ada Krzewicka Prezes MediHouse oraz gospodarz spotkania – General Manager City Park Hotel & Residence w Poznaniu - Ziemowit Majewski.
Spotkania Kobiet Biznesu to cykl regularnych spotkań z kobietami, które osiągnęły sukces zawodowy i są znaczącymi postaciami polskiego biznesu, mediów i polityki w Poznaniu. Wydarzenia te są chwilą wytchnienia, wymiany doświadczeń na temat stylów, trendów, mody oraz inspiracją dającą twórczą energię do prowadzenia biznesu.

"Mamy duże doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez - powiedziała Mirosława Kaźmierowska, dyrektor zarządzająca Agencji Reklamowej Aviator, organizatora wydarzenia - planujemy kolejne spotkania. Pokazy mody i zagadnienia publicystyczne, podróżnicze, wszystko to nas, kobiety, bardzo interesuje. Na tej kanwie właśnie są też skonstruowane nasze programy spotkań. Zawsze w pięknych miejscach, bo estetyka sprzyja relaksowi.”


Gwiazdą wieczoru była znana prezenterka Dorota Gardias, która poprowadziła
spotkanie. Pani Dorota podzieliła się z Paniami refleksjami na temat kobiecości oraz opowiedziała o swoich pasjach. Zdradziła również kilka szczegółów ze swojego życia scenicznego. Jak zawsze emanowała ciepłem i kobiecością, i jak pozostałe uczestniczki z zainteresowaniem obejrzała pokazy mody.

Gościem specjalnym wieczoru była Agnieszka Marek, ekspert rynku chińskiego. Prowadzi coaching w dużych chińskich przedsiębiorstwach. Zdaniem Agnieszki Marek siła kobiet biznesu w Chinach rośnie równie szybko, jak chińska gospodarka. Według listy Forbesa 7 spośród 14 kobiet - multimilionerek na świecie, pochodzi z Chin. Chinki, które do niedawna, w myśl zasad konfucjańskich, stały zawsze „dwa kroki za mężem” nagle zaczynają zarządzać dużymi firmami. Jak funkcjonują kobiety biznesu w Chinach? Jak zarządzają swoimi podwładnymi? Co je odróżnia od polskich kobiet biznesu? To pytania na które odpowiedziała podczas swojego wystąpienia Agnieszka Marek.

Podczas wydarzenia odbył się także pokaz najnowszej kolekcji wiosna-lato 2013 marki bizuu– Prawdziwa natura kobiety. Bogactwo form oraz zabawa fasonami po raz kolejny były tematem przewodnim najnowszej kolekcji Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak – projektantek bizuu. Różnorodna paleta barw - pastelowe odcienie przełamane ekspresyjnymi kolorami nie pozwolą kobietom pozostać niezauważonymi w tą wiosnę.

W trakcie wieczoru firma ENEA, sponsor główny spotkania, przybliżył kobietom biznesu temat zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. W ramach CSR ENEA S.A. realizuje program dla Łazienek Królewskich w Warszawie „Dumni z Dziedzictwa”. „Poprzez program „Dumni z Dziedzictwa” ENEA S.A. chce wyrazić swoje zaangażowanie w dbałość o polską kulturę i jej miejsce w świadomości ludzi w Polsce, ale również na świecie” –powiedział Robert Krawczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej ENEA S.A.


Zakończenie wieczoru należało do Ernesta Jagodzińskiego, szefa kuchni restauracji Cucina, który przygotował dla Pań wyjątkowo piękny show kulinarny w postaci wykwintnego deseru z białej czekolady. Na koniec spotkania Panie skosztowały doskonały deser czekoladowy. Sądzimy, że Panie zapamiętały wykwintny smak deseru, jak i całego wieczoru.

Kobietom biznesu brakuje spotkań takich jak to
– powiedziała Ada Krzewicka, Prezes firmy MediHouse. Na co dzień jesteśmy zapracowane, dlatego kobietom potrzebne są chwile takie jak ta, aby w luźnej i miłej atmosferze, przy kieliszku dobrego trunku dowiedzieć się, co nowego w modzie, kosmetyce i trendach na obecny sezon”.


Relacje z wydarzenia wysłała:


Ada Krzewicka

/ Prezes MediHouse /

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.