Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16694 miejsce

Kobiety Kim Jong Ila – żony i konkubiny

Korea Północna to propagandowo raj na ziemi. W rzeczywistości raczej piekło. Bieda, głód i rozpacz. Na czele najbardziej izolowanego państwa na świecie stoi on - Kim Jong Il. Niczego mu nie brakuje…

Jedna z tysięcy Koreanek, zmuszanych przez Japończyków podczas II wojny światowej do uprawiania seksu z żołnierzami. Czy za kilkadziesiąt lat takie demonstracje będą urządzały ofiary północnokoreańskich dyktatorów? / Fot. JEON HEON KYUN/EPAKim Jong Il – „Ukochany przywódca” Korei Północnej, syn „Wielkiego Wodza”, Kim Ir Sena. Kontynuator rządów terroru i dyktatu, od kobiet nie stroni. Nie wiadomo, które z nich oficjalnie były jego żonami, a które tak tylko nazywał.

Oficjalnie (nie)chciana żona
Pierwszą żoną Kim Jong Ila była Kim Young Suk. Stosunek Kim Jonga do swojej pierwszej małżonki był raczej chłodny. To jego ojciec, Kim Ir Sen, zadecydował o ich małżeństwie. Kim Young Suk pracowała w departamencie bezpieczeństwa Partii Pracy. Córka wysokiego rangą oficera tam poznała swojego przyszłego męża Kima. W 1974 roku odbył się ślub i na świat przyszła jedyna jak dotąd córka Kim Dzong Ila, Kim Sul Song. Szwagierka Kim Jong Ila twierdzi jednak, że jego pierwsza żona nie figuruje w żadnych dokumentach.

Ofiara sekretnej miłości
Zanim Kim Jong wziął ślub z Kim Young Suk, przed długi czas spotykał się ze słynna aktorką, Sung Hye Lim. Była starsza od Jong Ila o pięć lat. Ta znajomość była trzymana w tajemnicy przed Kim Ir Senem, bowiem Sung Hye należała do rodziny z wrogiej kasty. Owocem romansu był pierwszy syn Kim Jong Ila, Kim Jong Nam. Znany mediom, z podróżowania z nielegalnym paszportem. Odpychany i lekceważony przez ojca. Jego matka Sung Hye Lim miała bardzo słabą psychikę i cierpiała po rozstaniu z Kimem. Zmarła w 2002 roku na emigracji w stolicy Rosji, Moskwie.

Tancerka "pierwszą damą"
Kobietą, która tak naprawdę była z Kim Jongiem i grała rolę „pierwszej damy”, była tancerka Koh Young Hee. Kim przedstawiał ją nawet jako swoja żonę. Według wielu świadków była niesłychanie piękną kobietą. Kim Jong Il wypatrzył ją na organizowanym specjalnie dla niego przedstawieniu. Była najukochańszą i najlepiej traktowaną przez Kima partnerką. Podobno tylko ona mogła sprzeciwić się Kim Jongowi. Wydaję się, iż mógł on ją kochać naprawdę. Dała mu dwóch synów. Jeden z nich ma zostać spadkobiercą majątku i przyszłym wodzem państwa. Koh Young Hee po długoletnim leczeniu zmarła w 2004 roku prawdopodobnie na raka. Kult jej postaci przyrównywany jest z szacunkiem , jakim Koreańczycy darzą żonę Kim Ir Sena, Kim Jong Sook.

Nowa żona[
W dwa lata po śmierci swojej ukochanej partnerki, Kim Jong Il ponownie się ożenił. Jego obecną wybranką jest
pianistka, Kim Ok. Według południowokoreańskiej agencji Jonhap, Kim Ok nie jest może piękną kobieta, ale za to bardzo miłą. Z Jong Ilem znali się od dawna. Kim Ok w latach osiemdziesiątych została jego bliską współpracownicą.

Seks afery
Wiadomo, że Kim Dzong Il prócz stałych partnerek miał też kochanki. Romansował między innymi z siostrą ambasadora Korei Północnej w Rosji, a nawet z żoną jednego z przedstawicieli konsulatu Korei w Tunezji. Podobno sypiał także z wieloma kobietami, które znajdowały się w jego otoczeniu. Najczęściej były to aktorki, jego pracownice, ale też pielęgniarki. Lee Han Young w swojej książce „Królewska rodzina Kim Jong Ila” opisał sekrety życia komunistycznego dyktatora. Według niego, Kim Jong Il to niesłychany kobieciarz. Na organizowanych przez niego hucznych przyjęciach zawsze było mnóstwo dziewczyn, nie tylko Koreanek, ale także Tajki, Filipinki, i Arabki. Rozpowszechnianie przez pisarza takich informacji skończyło się dla niego śmiercią. Rozkaz zamordowania Lee Hana wydał sam Kim Jong Il.

Jak doniósł w 1992 roku japoński miesięcznik „Literary Years”, w stolicy Korei, Phenianie widziano pewną Japonkę, która wraz z inną dziewczyną szła na przyjęcie do Kim Jong Ila. Rzekomo na tej imprezie alkohol lał się strumieniami.

Jednak fakt, iż Kim Jong Il wdawał się w liczne romanse, potwierdza też Choi Eun Lee w książce „Królestwo Kim Jong Ila”. Uprowadzonym przez Kima dziewczynom ciężko się uwolnić. Zdarza się, że już nigdy nie wracają do swoich domów. Zsyłane są do północnokoreańskich obozów pracy.

Kim Jong Il uwielbia rozbijać małżeństwa. W tym wypadku posunie się nawet do zbrodni. Tak właśnie skończyła się jego znajomość z jedną z gwiazd filmu. Gdy kobieta znalazła sobie nowego mężczyznę, wściekły Kim rozkazał go zabić.

Dla Kim Jong Ila kobiety są tylko narzędziem do spełniania zachcianek i rozkazów. Kiedy się nimi znudzi, niszczy je bez żadnych skrupułów. W ten sam sposób traktuje swoich rodaków. W czasie kiedy pławi się w luksusie, mieszkańcy Korei Północnej przymierają głodem i ciężko pracują. Najważniejsze, że jemu nigdy niczego nie zabraknie...

Źródła:
"Daily Nk"
"Observer"
"Time Asia Magazine"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

piotr hanisch
  • piotr hanisch
  • 06.12.2010 11:14

szkoda slow

Komentarz został ukrytyrozwiń
ty frajerze
  • ty frajerze
  • 01.12.2010 15:41

życzę Ci z całego serca, byś zgnił w Korei Północnej, cwelu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chuj
  • chuj
  • 16.10.2010 18:36

kim jong il to wspanialy facet jak mozna uzyskac obywatelstwo korei polnocnej chcial bym mu pomoc w tym jebaniu tych dziwek i nauczyc je jak wspolzyc z psami bo on nie umie tego dobrze nauczyc

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.