Facebook Google+ Twitter

Kobiety oczami kobiet w Dublinie

Wizerunek kobiety oraz jej rola w dzisiejszym świecie - to temat artystycznej wystawy, która odbędzie się w Dublinie. -Chcemy pokazać jaką inspiracją jest kobieta dla niej samej - mówi Julita Jaroszuk, artystka i współorganizatorka wystawy.

Plakat reklamowy / Fot. fot. D-Light Studio"SHE" to tytuł wspólnej, polsko-irlandzkiej wystawy sześciu artystek: Magdaleny Ćwik, Kingi Hofman, Agnieszki Szot, Anny Mulvihill, Catherine Ryan i Julity Jaroszuk. Celem projektu jest pokazanie twórczości kobiecej, ale przede wszystkim roli kobiety w dzisiejszym świecie. Jest to także eksperyment i pytanie, jak kobieta widzi inną kobietę, co w niej ją pociąga, a co odpycha, oraz jaką inspiracją jest kobieta dla niej samej. Mimo tematyki wystawa jest skierowana do przedstawicieli obu płci.

Prace będzie można oglądać między 13 a 15 listopada, o godz. 19, w D-Light Studios, które jest położone przy 46 North Great Clarence St. w Dublinie.

Do studia łatwo jest trafić, gdyż jest ono usytuowane w samym sercu północnego centrum miasta (zaledwie kilka minut spacerem od tzw. "Pięciu Lamp").

Odwiedzający będą mogli podziwiać różne formy artystyczne: malarstwo, grafikę, rysunek, fotografię, kolaż, rzeźbę. Będą mogli obejrzeć także spektakl teatralny polskiej grupy La Tortura. Imprezie towarzyszyć będzie również koncert irlandzkiego zespołu The Roadside Waltz i DJ MatJazz. Nie zabraknie także czegoś dla ciała. Oprócz darmowych drinków, artystki zobowiązały się pokazać swoje umiejętności kulinarne.

Bilety na imprezę można będzie nabyć na miejscu w D-light Studio za jedyne 5 euro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.