Facebook Google+ Twitter

Kobiety w natarciu. Pióra znów rozdane

Czy to przypadek, że większość piszących to kobiety? Cieszymy się bardzo. Panowie, co z Wami? Pióra w "stroju" kobiet są naturalne, a panom może nie wypada, ale czas brać się do pracy....

Dziś obrady redakcyjnego kolegium nie były zbyt burzliwe. Wyjątkowo zgodnie wybraliśmy osoby zdobywające kolejne pióra.

Pierwsze pióro otrzymują:Bartek Międzybrodzki. Powrócił po długiej przerwie, z tym, że tym razem nie jako autor fotografii, a ciekawego wywiadu o kreskówkach i ich wpływie na małe dzieci.

Kolejny Autor piszący o sporcie to Dariusz Witkowski. Wprawdzie wciąż jego teksty nie są perfekcyjne, wymagają wiele pracy, ale trudno nie dostrzec, że Darek ma wiedzę, nie tylko o piłce nożnej.

Wielu internautów zaglądających na stronę Wiadomości24.pl wie już, co dzieje się w Kutnie. Piotr Panfil porusza się płynnie po wydarzeniach sportowych (ostatnio opisał baseball) oraz kulturalnych.

Małgorzata Rzymska pisze bardzo interesujące recenzje z obejrzanych filmów i przeczytanych książek. Jej teksty to znakomita rekomendacja, co obejrzeć, czy przeczytać.

Natalia Łach. Jej zainteresowania: muzyka, fotografia, film. Kolejna ciekawa osobowość w naszym gronie, ostatnio zaskoczyła nas tekstem o sztuce dyskusji.

Teatr to domena Gośki Herman, kolejnej młodej autorki, której pióro warto docenić. Witamy w gronie upierzonych!

To jest debiut! Katarzyna Enerlich i jej wizja Mrągowa. To jest to, w ciągu kilku godzin dowiedziałem się więcej o tym mieście niż z publikacji w tradycyjnych mediach. Witamy i prosimy o regularne materiały.

Drugie pióroTu już dominują panowie. Wielkie wrażenie wywarła na komentujących internautach Mariusza Lehmanna. Zwłaszcza jego błyskawiczna relacja z pożaru, jaki wybuchł w środę we Wrocławiu. Jego zdjęcia były najlepsze ze wszystkich, jakie widzieliśmy w polskiej sieci. Tak trzymać Mariusz!

Janusz Dymidziuk wykazuje się ogromną fachową wiedzą oraz umiejętnością przystępnego jej sprzedania na łamach. Jego ostatni tekst o zaporze wodnej we Włocławku to materiał na bardzo wysokim poziomie.

Trzecie pióro...

Tu nagradzamy wyjątkową aktywność Łukasza Solskiego. Łukasz skorzystał z naszej oferty i często zagląda na stronę pomagając dyżurnym.
Wciąż aktualna oferta, redagowania tekstów, pomocy przy depeszach agencyjnych - słowem redagowania z nami serwisu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

gratuluję wszystkim zdobywcom :) ! Mam nadzieję, że kiedyś także dane mi będzie dostać chociaż jedno piórko i dołączyć do wspaniałej elity...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję ślicznie:) gratuluję pozostałym - i pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje wszystkim. Wszystkiego najlepszego Janusz!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje za piórko i pozostałym oczywiście gratuluje:-)
Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.04.2007 17:07

I ja sie przylaczam nie tylko do podziekowan, ale tez i do gratulacji dla innych Autorow. Rozumiem, ze moje pioro moge potraktowac, jako prezent urodzinowy? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wszystkich "upierzonych".
Szczególnie dla Łukasza, który swoją aktywnością i zaangażowaniem zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie! ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratuluję, szczególnie Łukaszowi!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.