Facebook Google+ Twitter

"Kobiety" zagrały w Łodzi

Trójmiejski zespół "Kobiety", który w tym roku obchodzi dziesięciolecie istnienia, wystąpił w czwartek w klubie Łódź Kaliska. Zespół zawitał do Łodzi w ramach trasy promującej wydane 8 marca koncertowe dvd – „3city big beat”.

Kobiety w Łodzi Kaliskiej / Fot. Magdalena StefańskaMimo tego, że muzycy grali w osłabionym składzie (na scenie zabrakło wokalistki Marty), poradzili sobie znakomicie. Od gdańszczan tryskał optymizm, którym zarażali się licznie zgromadzeni fani. Na koncercie panował niesamowity klimat, stworzony głównie dzięki Grzegorzowi Nawrockiemu, który co jakiś czas „przemawiał” do publiczności.

Na początku usłyszeliśmy to, co najbardziej znane w twórczości grupy, czyli „Pif paf” i „Marcello”. Zespół tego wieczoru zaproponował fanom numery bardziej energetyczne, jak np. „Bi Automat”, przy którym publiczność szczególnie dobrze się bawiła. Nie zabrakło też przepięknych, nastrojowych ballad, (np. „Amor Amor”), których zespół Kobiety ma tak wiele w swoim repertuarze.Kobiety zagrały w Łodzi Kaliskiej / Fot. Magdalena Stefańska

Kobiety zeszły ze sceny po 80-minutowym występie, jednak fani nie chcieli tak szybko się z nimi rozstawać i wywołali zespół na bis, podczas którego można było usłyszeć fenomenalne wykonanie „Śmierci w bikini” Republiki. Podczas bisów, przy mikrofonie znalazł się perkusista Karol Pawłowski, który nieco wcześniej, w przypływie energii zniszczył swoje krzesło, tym samym uniemożliwiając sobie dalszą grę.

Zespół zaprezentował się tego wieczoru z jak najlepszej strony. Oby kolejne koncerty sprawiały fanom tyle przyjemności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.