Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20185 miejsce

Kobiety - "żołnierze wyklęci" - w powieści Wacława Holewińskiego

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-02-15 17:33

W Centrum Książki w Olsztynie 14 lutego odbyło się spotkanie z Wacławem Holewińskim, autorem powieści „Opowiem ci o wolności”, której bohaterkami są dwie kobiety - „Żołnierze Wyklęci” – Walentyna Stempkowska oraz Maria Nachtman .

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Autor promował swoją najnowszą powieść pt. „Opowiem Ci o wolności”. Jest to historia „Żołnierzy Wyklętych”, ale tych rzadziej wspominanych – konspirujących kobiet. Fot. Artur Szczepański
Autor promował swoją najnowszą powieść pt. „Opowiem Ci o wolności”. Jest to historia „Żołnierzy Wyklętych”, ale tych rzadziej wspominanych – konspirujących kobiet. Fot. Artur Szczepański

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie spodobał ci eis mój komentarz (17 styczeń 2013 r. 20: 46). Napisz co eis nie zgadza.Miej tą ludzka przyzwoitości i napisz co? Dąłeś minus. Udokumentuj to. Potrafisz być uczciwym?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Krzysiek Grabski. Nie osądzaj pochopnie. Może ktoś napisze o zasługach Jadwigi Kaczyńskiej albo jej męża Rajmunda? Może ktoś napisze o zasługach w czasie II wojny światowej i "ZASŁUGACH" po jej zakończeniu ale już w PRL !
Ja ze swej strony dodam to. Wielu nie doczekało szczęścia życia w wolnej Polsce, bo zostali zamordowani pod koniec II wojny światowej i po jej zakończeniu. Coś wiem o tym jako spadkobierca Piłsudczyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.