Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14218 miejsce

Kochając pedofila - recenzja książki "Zabawa w miłość"

Przerażająca i wciągająca powieść autobiograficzna o dziewczynce całkowicie zniewolonej przez starszego o 40 lat mężczyznę. Świadomej tego co ją spotyka, tęskniącej za pedofilem, który jest dla niej... przyjacielem.

 / Fot. Zabawa w miłość - M.FragasoMargaux ma 7 lat gdy poznaje Petera, sama zaczepia go podczas zabawy na basenie i od tego momentu coraz bardziej uzależnia się od niego emocjonalnie. To sympatyczny, radosny, lubiący zabawy z dziećmi mężczyzna, starszy od niej o 40 lat. Poświęca jej czas, rozkochuje w sobie, a ona pozwala na kolejne etapy tej znajomości, mimo iż robi się coraz bardziej groźnie. Chora psychicznie matka i terroryzujący rodzinę ojciec nie widzą rodzącego się niebezpieczeństwa. Nawet wizyta podejrzewającej molestowanie opiekunki społecznej czy plotki sąsiadów - nie są w stanie zdecydowanie wpłynąć na zerwanie tej chorej znajomości. Margaux świadoma istniejącej więzi sama prowokuje, wręcz wykorzystuje Petera, wiedząc jakie uczucia w nim wzbudza.

Prostymi słowami dziecka opisuje każdy krok pedofila, każdą inicjację, dotyk, scenariusz seksualnych zabaw. To wszystko w atmosferze zabawy, radości, emocji związanych z zainteresowaniem mężczyzny, który jest jedyną osobą naprawdę dla niej "bliską". Odrzucona przez rówieśników, nękana przez ojca czy manipulowana przez chorą psychicznie matkę, dziewczyna "kocha" Petera, mimo poznawanych kolejno mrocznych tajemnic z jego życia. Zabiega o jego względy, wręcz zazdrosna o inne dziewczynki pojawiające się w jego otoczeniu, nie jest zdolna do normalnych kontaktów z rówieśnikami. Odcina się od rodziny, neguje wszystko i wszystkich, oprócz... Petera, którego "kocha" swoją niewinną dziecięcą miłością.

Prawdziwa historia Margaux Fragaso, trwająca 14 lat w domu, przez który przewijało się mnóstwo osób. Ból i emocjonalne uzależnienie, radość i dziecięce zabawy, wyrzuty sumienia i chora miłość, tęsknota i radość - te wszystkie uczucia zamknięte w jednej, autentycznej historii.

Książka napisana prostym językiem, kwieciście opisująca wszystkie okoliczności, wzbudzająca strach i przerażenie, że tacy ludzi jak Peter Curran mogą mieszkać gdzieś w naszej okolice, gdzie bawią się nasze dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

j21
  • j21
  • 09.10.2011 06:14

No coz, takich Peterow jest duzo wiecej i nie wszyscy daza do kontaktu seksualnego. Pech jej polegal na tym, ze trafila na niewlasciwego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Koniecznie muszę przeczytać tę książkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
4529
  • 4529
  • 17.05.2011 00:25

Z pewnością jedno i drugie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ech
  • ech
  • 16.05.2011 23:50

Czy to strach przed Peterami Curranami, czy też przed takimi patologicznymi rodzicami jest większy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.