Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31554 miejsce

Kocham żonę, ale... wolę kochankę

Premier Rosji Putin i premier RP Tusk spotkają się w Katyniu, na obchodach mordu katyńskiego 7 Kwietnia.

Obaj przywódcy złapali wspólny język, jak to na europejczyków przystało. Natomiast Prezydent RP Lech Kaczyński do Katynia wybiera się 10 Kwietnia, bo nie znalazł wspólnego języka z Putinem i zaproszenia od premiera Rosji nie dostał.

Wspólny język to symbol polityków PO w kampanii wyborczej. Palikot powiedział, że Sikorski, to właściwie kandydat PiS. Wywołało, to niezły dym w szeregach platformy. Według posła Palikota wybór R. Sikorskiego może mieć poważne konsekwencje polityczne i doprowadzi do pęknięcia w partii. Ta łatwość wspólnego języka znów, dała dziś znać o sobie, na sobotniej przedwyborczej debacie kandydatów PO na kandydata na Prezydenta RP. Janusz Palikot podarował koszulkę z napisem; "kocham Radosława Sikorskiego", aby obrócić koszulkę na drugą stronę gdzie widniał napis; "Wygra Bronisław Komorowski". To brzmi jak - kocham żonę, ale wolę kochankę.

Wracając do wspólnego języka premierów Rosji i Polski, łatwość porozumienia można wytłumaczyć schematem politycznym zastosowanym w Rosji, powielonym cichutko przez naszego premiera. Na Kremlu zasiada Prezydent Rosji - marionetka, a kto rządzi w Rosji? Wiadomo, że Władimir Putin. Co z kolei jest komentowane jako zagrożenie demokracji. Były i przyszły prezydent Rosji posiada władzę dyktatorską. Jakie są marzenia polityczne premiera Tuska wiemy wszyscy. Co prawda zadymy robione przez Janusza Palikota mają zamglić ten obraz coraz bardziej. Planem urzędującego premiera RP są rządy putinowskie. Marionetkowy Prezydent wskazany przez Tuska i całkowita władza w sejmie w rękach PO.

Nad grobami ofiar Katyńskich obu premierów Rosji i RP połączy wspólny pogardliwy stosunek do Prezydentów własnych krajów. Jest tylko mała różnica, obecny Prezydent RP został wybrany w wolnych powszechnych demokratycznych wyborach. Ten przyszły wskazany przez Tuska, a wybierany przez naród, ma ograniczyć się do reprezentacji Polski poza granicami kraju. Premier ma rządzić, Prezydent reprezentować kraj i to wszystko dla dobra Polski.

Dlaczego więc obecny Prezydent nie może reprezentować kraju? Kto uwierzył w cuda i drugą
Irlandię zaraz po wyborach mógł się przekonać, że obietnice nie zostaną dotrzymane. W obecnej kampanii platforma idzie zdecydowanie dalej w swej cudacznej wizji omamiania społeczeństwa. Obietnica wyborcza PO dotycząca wizerunku Prezydenta jest łamana jeszcze przed wyborami. To złamanie obietnic wyborczych PO ma się dokonać nad grobami ofiar katyńskich na oczach całej Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

Idąc tokiem rozumowania bystrego umysłu Jadwigi, który celnie wychwycił, że obecne pomyje są zainfekowane płynem do mycia naczyń ,,Ludwikiem ,,. To naprawdę straciłem poczucie ciągłości myślenia. Skoro żadna swinia polityczna nie będzie jadła tych pomyj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata ujęła to wyśmienicie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, na dwoje babka wróżyła. Jedni chcą uczcić mord, inni pamięć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale żeś wypalił, lepiej jak jakiś doktor politolog! No, fakt że mamy w Polsce tych doktorów na średnim pułapie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beatko celne określenie, cieplutko pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Święta prawda Pani Jadwigo,.. w mordę - i do celu ... Pani Sławo dobrze że te słowa wystrzeliły z klawiatury a nie sympatycznej 'mordeczki'.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty - mieszczuch jesteś - teraz juz nikt swiniom pomyj nie daje, bo prócz resztek z talerzy i garnków zawieraja "Ludwika" . A tego nie przeżyłaby żadna świnia. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato ! pomyje to taki odpad, który zjadają świnki ..tak !

Komentarz został ukrytyrozwiń

W krótkim tekście zawarłeś wiele wartych wspomnienia i zastanowienia informacji. 5* Poza tym tytuł rzeczywiście robi wrażenie :))) PS Siemiątkowski ciągle powtarza, że polityka to władza, a ja uważam, że polityka to w krysztale pomyje! I zdania nie zmienię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.