Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3801 miejsce

Kochanie jedz, będziesz piękniejsza!

Takie słowa do swoich partnerek wypowiadają tzw. feedersi, których podniecają kobiety o ogromnych rozmiarach. Cellulit, rozstępy, ogromne fałdy skóry, czyli koszmar każdej kobiety jest dla feedersów prawdziwym rarytasem.

 / Fot. colros"Obserwuję jej wielki rozlany brzuch, który kołysze się przy każdym kroku i wyobrażam sobie, jak cudownie by było, gdyby bluzka, którą ma teraz na sobie, stała się wkrótce za ciasna. Po kilku tygodniach będzie z trudem wstawać od stołu, a potem będzie już tylko leżeć i jeść, jeść, jeść…"

To jedno z wielu wyznań zamieszczonych na forach internetowych, gdzie feedersi dzielą się własnymi przeżyciami dotyczącymi "wypasania" swoich partnerek. "Feeder" w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza "wypasacz". W USA ich ofiary określane są jako "gainers", czyli "rosnące". Natomiast feedersi uzyskali status "zachęcaczy" (ang. encouragers).

 / Fot. Malingering Upragnionym celem takiego wypasacza-zachęcacza jest doprowadzenia ciała partnerki do jak największego rozmiaru. Dlatego ofiarą feedersów padają zazwyczaj kobiety mające problem z nadwagą, a przez to również niską samoocenę. Kiedy spotykają mężczyznę, który akceptuje ich dodatkowe kilogramy, co więcej są one obiektem ogromnego pożądania, czują się wreszcie bezpieczne i atrakcyjne.

Mężczyzna akceptujący każdą kolejną fałdkę? Wydawałoby się, że to skarb! Niestety, feedersi nie znają umiaru, wciąż marzą o jeszcze większym ciele kochanki. Do prawdziwej ekstazy doprowadzają ich kobiety ważące 150 - 200 kg. Dieta "rosnących" obejmuje pyszności, które wiodą na pokuszenie wszystkie kobiety dbające o linię - góry słodyczy, morza fast foodów. Jeżeli partnerka odmawia kolejnych porcji, feedersi gotowi są błagać o każdy kolejny kęs. Gdy błagania zawodzą, do gry wchodzi szantaż emocjonalny - "wypasacze" potrafią przekonywać, że pokochają swoją wybrankę dopiero wtedy, gdy ta będzie tyć. W skrajnych sytuacjach dochodzi nawet do wmuszania w kobietę pokarmu. Przypomina to trochę bajkę o Jasiu i złej Babie Jadze, która tuczyła biednego chłopca, aby potem schrupać go z apetytem. Sprytny Jaś miał szczęście i wyszedł z opresji.

Niestety życie to nie jest bajka, jak mawiają filozofowie. Moda na feedersów zbiera śmiertelne żniwo. W 2004 roku w Stanach zmarła młoda dziewczyna, która była tuczona przez swojego partnera. Osiągnęła wagę 180 kilogramów. Powodem śmierci była niewydolność serca. Działania feedersów powodują u ich partnerek szereg chorób związanych z otyłością, a także skutkują uniezależnieniem "rosnących" od partnerów. Dominacja nad kochanką i pozbawienie jej możliwości świadomego decydowania o sobie dostarcza feedersom dodatkowych przyjemności.

Amerykańscy psychologowie biją na alarm - feedersi powinni być poddawani przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu, ponieważ ich "upodobania" stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia innych ludzi.

Mauretanki / Fot. N_CreaturesZjawisko tuczenia kobiet nie stanowi novum. W północno-zachodniej Afryce takie zabiegi wpisane są w tradycję i praktykowane po dzień dzisiejszy. W Mauretanii otyła kobieta uważana jest za atrakcyjną. Duża waga i puszysta figura świadczy o zamożności i płodności kobiety, a także umożliwia znalezienie bogatego męża. Mimo, że kanon kobiecego piękna zmienia się, w tym afrykańskim kraju jedna na dziesięć kobiet nadal jest przymusowo tuczona. Do dobrego zamążpójścia Mauretanki przygotowuje się od siódmego roku życia. Tłuste mleko, kuskus, daktyle to podstawa ich diety. Co zamożniejsze rodziny wysyłają swoje córki na tzw. farmy, gdzie odpowiednie specjalistki zajmują się ich dietą i dbają o dyscyplinę w przyjmowaniu posiłków. Dziewczynki odmawiające jedzenia są srogo karane, a pokarm wpychany jest im na siłę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Mateusz Rak
  • Mateusz Rak
  • 07.06.2011 22:45

Tłuśioszki są boskie sam mam żone którą już tuczę waży 165,3 kg

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszędzie, gdzie człowiek w jakiś sposób czci ciało, występują zboczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby rzecz działa się w Iranie, pewnie natychmiast oburzalibyśmy się na islam. Niestety, chodzi o Stany :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziwny jest ten Świat!

Komentarz został ukrytyrozwiń

I to wszystko w XXI wieku, a wygląda na średniowiecze. Psychiatry i psychologa potrzebują obydwie osoby - ta, która tuczy i ta, która jest tuczona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.