Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

605 miejsce

„Kod daty urodzenia”

Według zasad numerologii los i przeznaczenie każdego z nas zapisany jest w liczbach, trzeba tylko umieć ten kod odczytać.

Numerologia – przez jednych wyśmiewana, przez innych natomiast traktowana jako sposób poznania przyszłości. Liczby są z nami na każdym kroku, codziennie się z nimi stykamy. Daty urodzenia, adresy zamieszkania składają się z liczb. Liczby są wszędzie, dookoła nas.

Początki numerologii sięgają IV wieku p.n.e., już wówczas słynny grecki myśliciel Pitagoras oraz jego uczniowie twierdzili, że liczby mają ogromne, wręcz mistyczne znaczenie w naszym życiu.

Według zasad dzisiejszej numerologii, z liczb można odczytywać np. cechy osobowości, można dowiedzieć się, jaką pracę powinno się wybrać, aby czuć się spełnienionym zawodowo i czerpać przyjemność z tego, co się robi. Można powiedzieć, że przeznaczenie każdego z nas zapisane jest właśnie w liczbach, trzeba tylko umieć ten kod odczytać. Najważniejszym zestawem cyfr jest wspomniana data urodzenia. To ona zdaniem numerologów ma największy wpływ na nasze życie i na to kim jesteśmy i czym się zajmujemy.

Jaki jest kod Twojej daty urodzenia?

Okładka książki Numerolodzy stosują różne metody odczytywania informacji zawartych w dacie urodzenia. Mój znajomy, Lucjan Parfianowicz poświęcił wiele lat zgłębianiu tego zagadnienia. W końcu, udało mu się wypracować swoją, niezwykle interesującą, bo całkowicie nowatorską metodę odczytywania informacji zawartych w kodzie dat urodzenia. Wyniki swych badań opublikował w książce p.t. „Parapsychologia w życiu codziennym”. Aby lepiej przedstawić ten fascynujący temat pozwolę sobie przytoczyć krótki fragment artykułu autorstwa Lucjana Parfianowicza, opublikowanego na stronach internatowych serwisu „Na Progu Nieznanego”, zajmującego się niezbadanymi zjawiskami:

Podaj mi swą datę urodzenia, a powiem Ci kim jesteś


„Zestaw cyfr, który otrzymujemy w dniu urodzenia jest stały do końca życia. Nikt nie może go zmienić. Zmieniać natomiast możemy imiona, nazwisko, co również oddziałuje na nas, ponieważ wprowadzamy do organizmu nowe brzmienia, nowe wibracje, nowe tony. Te brzmienia, wibracje otrzymujemy i przyswajamy w organizmie po pewnym upływie czasu. Jako przykład może służyć przyjęcie przez panie nowego nazwiska w momencie zamążpójścia jak i upływający czas do jego przyswajania. Jednak energie nadanych imion mają subtelny wpływ na nasze życie (...).
W oparciu o wnikliwą obserwację ludzi szczególnie najbliższych i w pracy, wpadłem na pomysł, aby datę urodzenia podzielić na poszczególne człony. Spowodowane to było dużymi różnicami w ich zachowaniach mimo, że posiadali tą samą liczbę wynikającą z sumowania daty urodzenia. I w ten sposób powstał kod daty urodzenia (...)".
Lucjan Parafinowicz przytacza szereg przykładów ukazujących sedno daty urodzenia. To bardzo interesujące, ale też skomplikowane zagadnienie, dlatego też postaram się przytoczyć niektóre z nich: ”Z daty urodzenia np. 11.12.1944 r., tworzymy kod zapisany formą graficzną cyfry pojedynczej przez osobne zsumowanie poszczególnych części daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pojedynczej, podstawowej. Zapis podstawowy będzie następujący wg wzoru:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . A - B - C = D

Znak „-“ nie spełnia działania matematycznego. Jest tylko znakiem oddzielającym człony od siebie dla lepszej czytelności tego kodu. Do głębszej analizy wprowadziłem trochę elementów z Huny, ponieważ poszczególne człony podporządkowałem naszym Jaźniom tj. podświadomości, świadomości i nadświadomości, więc powyższy wzór wzbogaciłem o człon E. Wówczas ten wzór będzie miał wygląd następujący:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . A – B – C = E – C = D

A - pierwszy człon odpowiada podświadomości, niekontrolowanym odruchom, to suma liczby dnia urodzenia 11
. . . . . . . . . . . . . . . . . i jest to liczba 1 + 1 = 2,

B - drugi człon to świadome, logiczne zachowania, jest to suma liczby miesiąca urodzenia 12

. . . . . . . . . . . . . . . . . i jest to liczba 1 + 2 = 3,

C - trzeci człon odpowiada nadświadomości i jest to suma roku urodzenia

. . . . . . . . . . . . 1944 = 1 + 9 + 4 + 4 = 18 = 1 + 8 = 9,

E - czwarty człon odpowiada wspólnym energiom podświadomości i świadomości. Są to liczby:

. . . . . . . . . . .człon A to 11 + człon B to 12 = człon

E, to 23. W zapisie kodowym posługujemy się liczbą pojedynczą, więc

. . . . . . . . . . . . człon A to 2 + człon B to 3 = człon E to 5

Człon E określa jaki mamy stosunek do nadświadomości człon C,
czyli wartości duchowych człowieka oraz określa nasze subtelne zachowania ukryte w naszych Jaźniach, a więc

. . . . . . . . . . . . . . . E – C to analiza układu liczb 5 : 9.

D - czwarty człon określa nasze zachowania w miejscach publicznych, to suma otrzymana z liczb opisanych w członach

. . . . . . . .A – B – C = 2 + 3 + 9 = 14 = 1 + 4 i jest to liczba 5.

Zapis liczb wyliczonych w poszczególnych członach w układzie kodowym jest następujący:

. . . . . . . . . . . . . . . . . 2 - 3 - 9 = 5 – 9 = 5

Proszę pamiętać, że znak „-“ nie spełnia działania matematycznego. Jest tylko znakiem oddzielającym człony od siebie dla lepszej czytelności tego kodu. Na nasze codzienne zachowania bezwzględnie i najsilniej działają cechy charakteru podporządkowane liczbie członu A – podświadomości. Później uzewnętrzniamy człon B – świadomość. W następnej kolejności reprezentujemy człon D z członem A. Jest to prezentacja cech charakteru w miejscach publicznych np. kawiarnie, kina, teatry, praca, ulice itp. Duże subtelności duchowe wynikają z członu E – C.”

Spotkanie miłośników nieznanych zjawisk. Pierwszy od prawej: Lucjan Parfianowicz. Autor tekstu w środku. Fot. Marcin Mizera Lucjan Parfianowicz wnikliwie przyjrzał się kodom dat urodzenia wielu znanych osób. Na przykład z przeprowadzonych przez niego badań wynika, iż urodzona 01.07.1961 = 1 – 7 – 8 = 7 księżna Diana nie mogła się zgadzać z urodzonym 14.11.1948 = 5 – 2 – 4 = 2 księciem Karolem ponieważ, jak pisze Parfianowicz, stosunek najważniejszych, podstawowych członów A:A; B:B; D:D – to ocena niedostateczna. Autor książki „Parapsychologia w życiu codziennym” jest przekonany, że opracowana przez niego metoda jest w stu procentach trafna.

Do tego stwierdzenia doprowadziły go prowadzone przez lata badania. Parfianowicz chce uniknąć połączenia zagadnień związanych z kodem dat urodzenia z typową numerologią, wróżbiarstwem itd.. Jak sam mówi, opracowana przez niego metoda poznawania osobowości i cech powinna być rozpatrywana pod kątem analizy psychologicznej, a nie numerologicznej. Takie analizy zwane „portretem numerologicznym”, mogą być pomocne w wielu dziedzinach naszego życia i służyć np. rodzicom w poznaniu cech osobowościowych ich dziecka, co może okazać się bardzo istotną wskazówką w procesie wychowawczym.

Posiadam swój własny „portret numerologiczny” sporządzony w oparciu o moją datę urodzenia przez Lucjana Parfianowicza i muszę przyznać, że jest to kilkanaście stron bardzo interesującej i pouczającej lektury. Wiele przedstawionych cech osobowościowych zdaje się mieć swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Oczywiście, w niniejszym opracowaniu nie mogłem przedstawić całego zagadnienia związanego z „kodem daty urodzenia”. Jeżeli ktoś z Was chciałbym zasięgnąć bliższych informacji zapraszam na stronę: www.npn.ehost.pl oraz do lektury książki „Parapsychologia w życiu codziennym”.

Szczegółową interpretację kodu daty urodzenia można przeczytać na stronie:
http://npn.ehost.pl/02f.php?subaction=showfull&id=1124622153&archive=&start_from=&ucat=39&

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

a jak ma to obliczyć bo to jest jakieś pokręcone i sama nie rozumiem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.