Facebook Google+ Twitter

"Kod nieśmiertelności" od 6 maja w kinach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-06 09:33

Niezwykły film science - fiction w reżyserii utalentowanego Duncana Jonesa z Jakiem Gyllenhaalem w roli głównej wchodzi do kin.

 / Fot. Monolith Film/materiały prasoweKapitan Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) budzi się w jadącym z dużą prędkością pociągu. Nie poznaje siedzącej obok niego dziewczyny, nie wie, gdzie jest. Po 8 minutach od jego przebudzenia pociąg eksploduje. Wtedy mężczyzna przekonuje się, że bierze udział w rządowym eksperymencie o nazwie: „Kod nieśmiertelności”, który pozwala na wejście w ciało innego człowieka na ostatnich 8 minut jego życia. Zadaniem Stevensa jest rozpoznanie i powstrzymanie zagrażającego całemu Chicago terrorysty podkładającego bomby. „Kod nieśmiertelności” pozwala wracać na miejsce zdarzeń wielokrotnie i żołnierz z każdym powrotem na ostatnich 8 minut życia pasażerów pociągu będzie wiedział coraz więcej. Czy uda mu się znaleźć i powstrzymać atak bombowy… który już się wydarzył?

W pozostałych rolach Michelle Monaghan („Eagle Eye”, „Zanim odejdą wody”), Vera Farmiga („W chmurach”, „Infiltracja”) i Jeffrey Wright („007 Quantum of Solace”, „Casino Royale”).

Zobacz trailer na stronie Monolith Film

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.