Facebook Google+ Twitter

Kogo boi się Donald Tusk?

Według "Newsweeka" Donald Tusk czuje się zagrożony: "Przestał [Donald Tusk] wychodzić na miasto i zaszył się w swojej siedzibie. Od nieznajomych stroni, zastrzeżonych dokumentów woli nie dotykać" - pisze tygodnik Tomasza Lisa.

Stanisław Michalkiewicz jest jednym z tych publicystów, którzy twierdzą, że Donald Tusk jest marionetką tajnych służb specjalnych, które rządzą Polską. Choć tezy publicysty "Naszego Dziennika" często są wyśmiewane oraz uważane za teorie spiskowe, to mogą mieć one wiele wspólnego z prawdą.

Potwierdzeniem tego jest jeden z artykułów opublikowanych w "Newsweeku", jednego z najbardziej proestablishmentowych oraz antyprawicowych mediów w Polsce. Czytamy w nim, że Donald Tusk czuje się zagrożony; obawia się podsłuchów i prowokacji skierowanej przeciwko sobie. W związku z tym unika niepotrzebnych kontaktów, z większą czujnością podpisuje dokumenty, nawet z własnym synem kontaktuje się wyłącznie przez żonę Michała Tuska.

Sytuacja wydaje się poważna: "Okna premierowskiego gabinetu wychodzą na park i Tusk boi się, że może być przez nie namierzany. Dlatego, jeśli sprawa jest poufna, to zaciąga w nich zasłony, a gości prosi o pozostawienie telefonów na specjalnej półeczce w sekretariacie. A gdy chce porozmawiać naprawdę swobodnie, to przenosi się do pomieszczenia w części wypoczynkowej budynku, skąd okna wychodzą już tylko na dziedziniec" - pisze "Newsweek"

Niektórzy komentatorzy polityczni twierdzą, że wysyp afer uderzających w PO nie jest przypadkowy. Minister sprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska, Jarosław Gowin, powiedział o aferze Amber Gold, że jest to atak postkomunistycznych sił.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I potrzebna była ta polityka nie mógł malować tych kominów, Tusk zrobił się taki "mały" że trudno odnaleźć go w przepasanych pokojach gmachu Rady Ministrów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj tam zaraz obsesja,on po prostu boi się-ciemnego luda,-żeby nie powiedzieć czarnego,to go trochę wybieliłem;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.