Facebook Google+ Twitter

Kogo ma na myśli Jacek Pałasiński?

Komentując wybory parlamentarne w USA , dziennikarz TVN24 Jacek Pałasiński powiedział, że w Polsce mogłoby być tak samo jak w USA, gdyby nie pewien polityk. Ciekawe kogo Pałasiński ma na myśli?

Dzisiaj Jarosław Kuźniar po wysłuchaniu porywającego przemówienia Baraka Obamy pozazdrościł Amerykanom kultury politycznej. Gwiazdorowi TVN24 chodziło o to, że rywalizujący tam ze sobą politycy mają do siebie szacunek i po stoczonej walce potrafią podać sobie ręce.

Według Jacka Pałasiński polska polityka wyglądałaby podobnie, gdyby nie jeden polityk, który nie potrafi działać merytorycznie.Pałasiński podkreślił, iż kiedy ten polityk był nieobecny w polskim życiu publicznym, polityczne spory miały inny, spokojniejszy charakter.

Pałasiński nie sprecyzował swojej wypowiedzi i nie podał nazwiska tego destrukcyjnego polityka. Skazani jesteśmy na domysły. Czy redaktor nie miał przypadkiem na myśli Janusza Palikota?


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Myślę panie Romanie Długoszu, że nawet w dwudziestkę. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę ze chodziło mu po prostu o Jarosława Kaczyńskiego . I trafiłem w 10- tke,. -Prawda Panowie znawcy polityki .?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.