Facebook Google+ Twitter

Koko, Euro Spoko właściwa piosenka we właściwym miejscu

"Koko, Euro Spoko" zespołu Jarzębina to niekwestionowany zwyciężca wczorajszego konkursu na Hit Euro 2012. Utwór którego tekst powstał w ciągu jednego dnia na pewno nikogo nie pozostawia obojętnym a o to przecież właśnie chodzi.

Sonda

Podoba ci się hit "Jarzębiny"

Zespół Jarzębina z piosenką "Ko, ko, Euro spoko" podczas koncertu "Hit Biało-Czerwonych" w Warszawie. / Fot. PAP/Radek PietruszkaZespół Jarzębina najbardziej zrozumiał jak powinien wyglądać taki hit. Energiczne Panie pokazały starym wyjadaczom biorącym udział w konkursie, że nie liczy się wytwórnia płytowa które ich promuje a piosenka. Bez zbędnego nadęcia Jarzębiny wyśpiewały co każdemu kibicowi w duszy gra i czego oczekuje od naszych orłów.

Opinie malkontentów jakże proste, niekiedy bardzo obraźliwe świadczą tylko o poziomie ich autorów. Żaden z nich nie uzasadnił swojej opini.

Na stadionie, w strefie kibica, czy przed telewizorem, będzie przyjemnie kibicować "naszym" słowami piosenki która już po jednym wysłuchaniu wpada w ucho. Ci zaś którzy dziś narzekają na pewno zmienią zdanie po spożyciu złocistego napoju i razem już jedni i drudzy zaśpiewamy "że to dla nas wszystkich Euro się zaczyna".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Spoko utwór. Babeczki mają power.

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej wolski
  • andrzej wolski
  • 04.05.2012 10:03

Totalna wies,myslalem ze to dozynki-kicha i tyle.nic sie nie zmienia w tym kraju

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej wolski
  • andrzej wolski
  • 04.05.2012 10:00

Totalne zero-nic sie nie zmienia w tej polsce-kicha i tyle

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Tokarski
  • Jan Tokarski
  • 03.05.2012 23:51

Starsze panie wam się nie podobają?! Sami też bedziecie kiedyś starzy i nie wiadomo co się będzie z wami działo... Proszę, wręcz apeluję do Was_tych którym ta piosenka nie przypadła do gustu o szacunek dla osób starszych! To tak jak by komuś nie podobały się słowa Jana Pawła II. Ludzie bądźcie normalni!
Dla szczególnych przypadków proponuję 2 setki wódki i wtedy posłuchać piosenki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
spoko
  • spoko
  • 03.05.2012 22:40

NIECH LEPIEJ W RZĄDZIE POKAŻĄ CO POTRAFIĄ ZROBIĆ NA EURO! ALBO REPREZENTACJA NIECH SIĘ POPISZE ! BO O TO TU CHODZI ! A CO DO HYMNU TO 3/4 z WAS SIĘ TO PODOBA BO SAMI TAK WYBRALIŚCIE ! WPADA W UCHO ! NIE JEST TO SMĘTEM JAK POZOSTAŁE UTWORY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
luzik
  • luzik
  • 03.05.2012 21:12

hehe ja tam nie wybierałem nie wiem co grali inni ale Babcie doje..ły i wpada w ucho mi się podoba..
jak co Babki maja i mój głos, malkontenci narzekajacy na wszystko spadajcie na red tube..

Komentarz został ukrytyrozwiń
etetewfaf
  • etetewfaf
  • 03.05.2012 20:35

Żałosne jest stwierdzenie że "wszystkim potem na pewno się spodoba" - otóż kurfa NIE, nie spodoba się, bo poziom tego "hitu" jest żałosny jak całe euro, wszyscy przyjadą na strajki i tyle będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agnieszka
  • Agnieszka
  • 03.05.2012 20:31

Recenzja pana Bartoszewicza trafia w samo sedno. Panie z Jarzębiny są rewelacyjne - energii, siły przekazu i wyczucia (tak jest!) mógłby im pozazdrościć niejeden rockman. Życzę im powodzenia z całego serca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ema Emińska
  • Ema Emińska
  • 03.05.2012 20:31

Piosenka świetnie pasująca do takiej imprezy, Panie utarły nosa tym wszystkim nadętym artystom w skórzanych ubraniach i nie tylko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna maria
  • anna maria
  • 03.05.2012 20:06

piosenka miła,radosna i prosta w swojej formie co napewno przyjmie się i będzie długo na liscie przeboju!
wykonawczyniom życzę sukcesów !