Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5242 miejsce

Kolegę związał, pobił, odgryzł ucho i penisa

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-04-06 18:07

53-letni mieszkaniec Świecia na Dolnym Śląsku trafił w ciężkim stanie do szpitala, bo kolega odgryzł mu ucho i kawałek penisa.

Co gorsza, utraconej części przyrodzenia nie znaleziono, więc nie można jej przyszyć.

Napastnikiem był 35-letni znajomy poszkodowanego. Prokuratura postawiła Wojciechowi S. zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd Rejonowy w Lubaniu zdecydował o jego aresztowaniu na trzy miesiące.

Nie wiadomo, dlaczego Wojciech S. napadł na swojego znajomego i tak strasznie go okaleczył. Ustalono tylko, że do zdarzenia doszło w piątek. Wojciech S. przyjechał do Świecia z Kościelnika pod Lubaniem, gdzie mieszka, pod pretekstem pożyczenia łódki od kolegi. W szopie za domem oszołomił znajomego paralizatorem, skrępował go i dotkliwie pobił. Napadnięty mężczyzna stracił przytomność. Gdy się ocknął, nie miał już ucha i prącia. Resztkami sił dotarł do auta i podjechał pod dom. Tam odnalazła go rodzina i odwiozła natychmiast do szpitala.

Lekarze Łużyckiego Centrum Medycznego byli w szoku, bo po raz pierwszy spotkali się z takim przypadkiem. Ale zadziałali natychmiast. - Przygotowaliśmy się do zabiegu przyszycia części członka - zapewnia dr Wiktor Kaczorowski. Zapewniono także transport lotniczy do Ośrodka Replantacji Kończyn w Trzebnicy. Wszystko na nic, bo nie udało się odnaleźć odgryzionego kawałka.

- Gdyby był, to operacja przyszycia części penisa by się powiodła - mówi dr Adam Domanasiewicz ze szpitala w Trzebnicy. Okaleczony pacjent kuruje się w Łużyckim Centrum Medycznym w Lubaniu. Ma poważne rany tułowia i głowy.

Poszukiwania odgryzionego penisa nadal trwają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.