Facebook Google+ Twitter

Kolegium redakcyjne, czyli relacja z czwartcasta

Przyznaliśmy kolejne pióra, mówiliśmy też o sprawach porządkowych. Zatem, krótko...

Trochę przegadany był ten nasz dzisiejszy czwartcast na skype. Bo bez opamiętania chwaliliśmy autorów, którym przyznawaliśmy pierwsze i drugie pióra. No, może tylko Paweł i Magda zachowali trochę dystansu i wytknęli laureatom kilka błędów.

Oto nowi posiadacze pierwszego pióra. Chluby dziennikarstwa obywatelskiego, którzy swymi tekstami ożywiają nasze Wiadomości24.pl: Justyna Ratajczak, Piotr Drzewiecki, Michał Tyrpa i Piotr May.

Kolejne, drugie pióro (przypominam - uprawniające m.in. do moderacji komentarzy pod tekstami) otrzymali przez aklamację: Lidia Raś, Edyta Piotrowska, Beata Biały i Witold Janowicz. Mam wrażenie, że nie musimy nawet bliżej przedstawiać tych autorów. Każdy, kto ceni najświeższe doniesienia z teatralne Warszawy teksty Lidii Raś zna doskonale. Edyta Piotrowska pisze o kolejnych, z życia wziętych sprawach. Tak jak Witold Janowicz, którego ostatnia fotogaleria dokumentuje śląską biedę i beznadzieję... A o tekstach Beaty Biały pisać mógłbym bez końca. Tylko po co, skoro są o kliknięcie ledwie i każdy z nimi sam zapoznać się może.

Ze spraw porządkowych: mówiliśmy o dyskusjach, utarczkach i konfliktach z autorami przy okazji moderacji ich tekstów. Kontrowersje powstają najczęściej, gdy redagujemy artykuły. To nie efekt widzimisię lecz próba dostosowania tekstu do wymogów gazety. Wciąż prosimy też o zamieszczanie zdjęć w swych profilach. A przynajmniej o niepozbywanie się już tam widniejących. Dodam jeszcze, że wkrótce będziemy mieć eksperta ds. praw autorskich, doktorantkę z Instytutu Prawa Własności Intelektualnej Uniwerystetu Jagiellońskiego, która - w cotygodniowym felietonie - rozwiewać będzie wątpliwości zgłaszane przez autorów.

Do usłyszenia w najbliższy czwartek!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Podzielam zdanie Kuby...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcjo, jak będziecie mieli troszkę czasu to wrzućcie jakiegoś newsa, co u Was słychać, bo tak długo nie było tu nic na tym blogu. Rozumiem, że ogrom pracy, ale może choć mała notka :P Pozdro

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 08.12.2006 11:38

Gratuluję upierzonym :-D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję. Bez wątpienia jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak... udało się Wam, udało Wam totalnie mnie zaskoczyć :-) Dziękuję bardzo za wyróżnienie. Ma to także swoje "złe" strony, czuje się teraz zobowiązany do polepszania mojego warsztatu :-) W końcu piórko do czegoś zobowiązuje. Jeszcze raz dzięki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję bardzo za opierzenie:) cieszę się, że uznaliście mnie za dobrego współpracownika i obiecuję, że będę się starał dalej:) pozdrowionka dla całej redakcji:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja również przyłączam się do prośby o umożliwienie odsłuchu z kolegium. Przecież nagrywaliście :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja zapytanie mam takie...
Bo przy moim nazwisku dzisiaj piórko się pojawiło ale powyżej nic o tym nie pisze. Więc nie wiem czy to kaczka - pardon za sformułowanie:P - dziennikarskia, czy też rzeczywiście pierwsze piórko otrzymałem.
Nie żebym bez tego nie mógł żyć ale zawsze lepiej być "jednopiórkowcem" niż kompletnym nielotem;)
Pozdrawiam;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje. Ale kurczę, myślałem, że sprawozdanie będzie dłuższe :) Lubię wiedzieć, co w redakcji piszczy :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

gratulacje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.