Facebook Google+ Twitter

Kolegium redakcyjne: przyznaliśmy kolejne pióra!

Piszecie coraz więcej i coraz lepiej. Podczas redakcyjnego e-kolegium właśnie jakość tekstów była najczęściej wymienianym argumentem za przyznaniem piór kolejnym autorom.

Głównym tematem naszego tradycyjnego już czwartkowego kolegium redakcyjnego (zwanego też nieoficjalnie "czwartcastem" :-) ) było przyznanie piór kolejnym autorom.

Pierwsze pióro otrzymali:

- Beata Biały za - jak powiedziała Magda Tobik sekretarz redakcji - "wysoką jakość tekstów". Beata, która jest z nami od połowy września napisała już 17 tekstów, pierwsze pióro należało się jej bezapelacyjnie. Gratulujemy!

- Jan Kłosowski . Janka podobnie jak Beatę wyróżniliśmy za wysoką jakość tekstów. Janek jest z nami trochę dłużej niż Beata, napisał mniej tekstów, ale wszystkie bardzo ciekawe i dobrze zrobione. Janku, tak trzymaj!

- Kamil Hupało - to autor, który specjalizuje się w sporcie. Wyróżniliśmy jednak Kamila za... podejmowanie również innych niż sportowe tematów, np. za bardzo ciekawy tekst o Whitney Houston.

- Lidia Raś - to gwarancja świetnych reportaży, ale i doskonałych tekstów. Brawo.

Drugie pióra otrzymali:

- Patryk Latacz - za bardzo zróżnicowaną tematykę tekstów i ich wysoką jakość. Patryk potrafi napisać tekst o laureacie literackiego Nobla i... gwiazdach popkultury. Tak trzymaj.

- Jakub Kwaśnik - to też autor, który podejmuje różne tematy. Potrafi zrobić fotogalerię, tekst o wydarzeniu sportowym oraz tekst polityczny. Gratulujemy.

W czasie czwartcasta rozmawialiśmy też o innych sprawach. Niektórych miłych, innych mniej. Z tych ostatnich z pewnością najważniejszy, chociaż incydentalny, jest problem prób oszukiwania nas przez kilku autorów. Paweł Nowacki zapowiedział, że będziemy takie rzeczy karali z całą stanowczością.

Pojawił się też problem kradzieży przez niektóre serwisy artykułów ukazujących się na stronach Wiadomości24.pl. W trzech przypadkach wystosowaliśmy ostry protest. Sygnalizujcie jeśli spotkacie się z przypadkami publikacji Waszych tekstów w internecie. Będziemy bronić naszych praw.

Jakość czwartcasta pozostawia wiele do życzenia. Powiem wprost: też się uczymy :-) Jesteśmy w kontakcie ze Skypem, który obiecał pomóc nam w uzyskaniu jak najlepszej jakości. Myślimy też nad kolejnymi technicznymi możliwościami naszej i Waszej integracji. Szczegóły już wkrótce.

Dzisiejsze kolegium było pierwszym, które nagraliśmy i chcemy udostępnić tym, którzy nie mogli nas posłuchać oraz tym, którzy chcieliby jeszcze raz posłuchać. Co ciekawe, jakość nagrania - chociaż daleka od doskonałości - jest zdecydowanie lepsza od wersji "na żywo". Niestety mamy mały problem techniczny i nagranie będzie dostępne dopiero jutro. Przepraszamy.

Jeszcze raz wszystkim autorom gratulujemy "opierzenia". Grupa krakowska w składzie Magda Tobik i piszący te słowa zaprasza wszystkich na piątkową integrację na Kazimierzu.Stanisław M. Stanuch aka SMS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Na oko (ale na oko to chłop w szpitalu umarł :-) ) w środkowej.
Ale nazwiska nie padały :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiam się tylko nad jednym... O tym oszukiwaniu przez autorów... Staszku, w której części rozmowy to było?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki Kubo, że na coś się przydać mogłem :-) Oczywiście wszystkim upierzonym serdecznie gratuluje ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję. Gratuluję pozostałym wyróżnionym.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluje upierzonym :) I bardzo się cieszę, że czwartcast będzie udostępniony :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj... ;-) Dziękuję, gratuluję i czekam na kolejne spotkania. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za drugie pióro, nadal będę się starał aktywnie uczestniczyć w tworzeniu W24 :D Innym upierzonym także szczerze gratuluję :D

(A najlepsze, że gdyby nie Daniel i potem ten tekst to żyłbym w nieświadomości :P ) Pozdrawiam Wszystkich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.